Wpis z mikrobloga

Proponuję wszystkim #p0ka bóldupiącym o projekt #klaudiusz, żeby założyły fejkowe konto na tinderze jako chłopak 5-6/10 i spróbowały umówić się, albo chociaż pogadać z przedstawicielkami swojego gatunku, żeby zobaczyły jak to jest z drugiej strony.

Może to im otworzy oczy, że #przegryw to niekoniecznie wina samego #przegryw, ale wątpię.
IncelUprisingIsComing - Proponuję wszystkim #p0ka bóldupiącym o projekt #klaudiusz, ż...

źródło: comment_pP1GNR0jZDKDVAnyan62KIq6WhJSx7el.jpg

Pobierz
  • 85
@Bellie:

pokaż mi tych zwykłych, dbających o siebie, niezależnych, fajnych mężczyzn? Ja ich nie kojarzę z tych wpisów. 90% siedzi na garnuszku rodziców i potrafi tylko narzekać, że przez nich nie potrafi wyjść do ludzi i jest brzydki. Grają całe dnie w gry - no kuźwa poczytaj wpisy tych osób. Nie, to nie są biedni, pokrzywdzeni faceci, bo tacy prędzej czy później kogoś znajdą. To są wredne, chciwe, zawistne, leniwe gnidy,
@Bellie: Kij ma dwa końce - przez zaborcze matki, które marginalizują i kastrują swoich mężów a synów wychowują na pipki. Ojcowie odpuszczają z wygody i dla świętego spokoju - o to trzeba mieć do nich pretensję.

Ale co z tym co pisałaś wcześniej? Że widziały gały co brały? Jak on się znalazł między jej nogami?
Widzisz @Bellie, Ty jesteś przekonana, że wszystko co masz zawdzięczasz sobie, bo się myjesz, perfumujesz, potrafisz się ładnie ubrać i umiesz into mejkap. Że zasłużyłaś na to co masz. Jednocześnie gardzisz tysiącami ludzi, którzy pracowali na to, co masz w ręku. Na monitor, na który patrzysz, na komórkę, bez której nie możesz żyć, na samochód czy metro, którym jeździsz.
Dajesz sobie prawo wartościować ludzi na tych, z którymi się zadajesz i
@Bellie:

w 90% #!$%@? wygląd jest konsekwencją #!$%@? charakteru. Ktoś jest gruby bo jest leniwy, ma tłuste włosy i żółte zęby bo jest leniwy, wypływa mu wosk z uszu bo jest leniwy. Nie pamiętam przypadku przegrywa, który byłby fajny, miły, miał spoko charakter, nie wyżywał się na innych ludziach. Przegrywy to najczęściej frustraci - tacy Adasie Miauczyńscy. Im się wydaje, że są zajebiści, niepowtarzalni, super inteligentni, a tak na prawdę są
@Bellie w sumie mądrze napisane.
Sam mam takie urojenia, no tylko że one są nabyte no nie.
No to przynajmniej tyle że je widzę i.. tyle
No bo nie mam za dużo możliwości do zmiany z takim życiem jakie mam co nie

Społeczeństwo jawi mi się trochę tak jakby było wirujacym kotłem w którym życia ludzie się ze sobą zdarzają przenikają kręcąc się wokół jakiegoś rdzenia powiedzmy to potrzeb ewolucyjnych. No i
@nowylogin234: spytaj ludzi, znajomych - co z toba jest nie tak, obiektywnie. I napraw to. W pracy mam taką dziewczynę, nową i ona na wszystko narzeka, ludzie mieli jej dosyć - nie dało się tego wytrzymać. Zaczęliśmy ją po prostu wykluczać społecznie przez to narzekanie. Kilka osób zwróciło jej również uwagę. W końcu chyba sama zauważyła, że bardzo mocno przesadza i przestała częściowo narzekać, my znów ją zaczęliśmy zapraszać.