Wpis z mikrobloga

Ta toruńska policja zaczyna mnie #!$%@?ć. Mają w dupie ćpanie, bicie menelicy, żadnych mandatów nie wystawiają za zakłócanie ciszy nocnej chociażby, ale jak tuczuś ma jakiś problem to zaraz się zjawiają z pomocą. Co to #!$%@? ochrona dla patologii za hajs podatników, czy "strażnicy porządku"? Mam tego już serdecznie dość, jutro szukam wszystkich shotów z nieudolności toruńskich stróżów prawa, zarówno z interwencji jak i powodów interwencji np tucznik #!$%@? menelice, przyjeżdża policja i właściwie #!$%@? z tego jest, albo wyginający się PZ i Ci z antynarkotykowej. Jeszcze im makowiec w gardle stanie.
#danielmagical #patostreamy
Pobierz TaSQ - Ta toruńska policja zaczyna mnie #!$%@?ć. Mają w dupie ćpanie, bicie menelicy,...
źródło: comment_amBRo6KD7JrIzOYUKznoff8HQWWdkWrn.jpg
  • 23
@TaSQ: jesli zbierzesz ten materiał w całosc to wrzuc na wykop, tez zglosze skarge; nie ukrywam ze zwyczajnie nie chce mi sie montowac tych shotow, ale jak by był gotowy materiał to równiez w swoim imieniu powiadomie komende główną policji. Zwlaszcza chodzi o narkotyki, pezet ciagle chodzi nacpany, a za futer to by go zamkneli, moglby zapomniec o wyroku w zawieszeniu, bo to twarde narkotyki. Chlopaki za grama ziola w pasiaki