Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Witam,

Na wstępie podam, że to akurat moja wina, że nie spojrzałam na regulamin usług. I biorę to na swoją odpowiedzialność ale pomimo wszystko poskarżę się na obsługę portalu edarling. Bo moim zdaniem i tak to jest typowe wyłudzanie pieniędzy.
Kupiłam 3 miesięczny abonament który miał się zakończyć za kilka dni ( zostało 7 dni) a ponieważ nie chciałam go przedłużać to oczywiście kliknęłam o jego nie przedłużaniu i skasowałam konto. Dotarł do mnie mail z informacją o skasowaniu konta i informację, że mam zapłacić za dodatkowe 3 miesiące( które rozpoczną się 10.01.2019) bo zgodnie z regulaminem nie złożyłam wypowiedzenia umowy w terminie 14 dni.
Napisałam do supportu maila z prośbą o wyjaśnienie i napisałam uwagę, że nie zamierzam płacić za 3 miesiące z których nie będę korzystać ale Pani odpisała, że usunięcie konta to nie wypowiedzenie umowy. Więc napisałam to wypowiedzenie umowy i wysłałam go na maila ale efekt pewnie znacie. I tak muszę zapłacić za 3 miesiące z których nie będę korzystać.
Piszę to drogie mirki po to abyście się nie dali sfrajerować jak ja i unikali takich portali jak edarling. Gdyby wysłali chociaż przypominajkę, że kończy się abonament pewnie nie było by tego problemu ale najlepiej kogoś robić na kasę. No i oczywiście trzeba czytać regulaminy.
Dzięki za uwagę i nie polecam!

#edarling #rozowypasek #frajerstwo #oszustwo #zwiazki

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Dodatek wspierany przez: Wyjazdy studenckie - bogata oferta przez cały rok
  • 24
  • Odpowiedz
OP: @Eugeniusz_Zua Tindera nie sprawdzałam. Badoo ponoć też są oszustwa(doszukałam się przy okazji grzebiąc po forach przy sprawie z edarling więc też polecam czytać regulamin). Natomiast na sympatii jest zdecydowanie więcej ludzi. I przynajmniej regulamin jest transparentny.

Ten komentarz został dodany przez osobę dodającą wpis (OP)
Zaakceptował: Eugeniusz_Zua}
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: Po pierwsze - nie musisz składać żadnego wypowiedzenia.

O ile dobrze się orientuję, to przy zakładaniu konta masz do wyboru kilka opcji płatnosci.
Nie podajesz tutaj swoich danych.

Jezeli piszesz wypowiedzenie, to podajesz im swoje dane osobowe i dajesz się kroić na kasę.

Jeżeli nawet jest wlączone automatyczne odnawianie, to na PayPalu na przykład, po prostu je blokujesz.

A jezeli podajesz numer karty + kod CVV, to gratuluję, bo to
  • Odpowiedz
OP: @Eugeniusz_Zua "Z jakością ludzi" :D taka, że po miesiącu usunęłam konto :D Ale tak to jest jak nie wiesz i samodzielnie musisz się przekonać jak bardzo świat potrafi być spie.... \o/ :D
@TaoHosts - Nie podawałam swoich danych osobowych ale mają mojego maila i skąd płaciłam. Płatność poszła z paypala ale zdjęłam tam kartę. Natomiast Pani z obsługi edarling straszy mnie, że jak nie zapłacę za kolejne 3 miechy to
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: Jakimi dowodami?

O czym wy mówicie?...

Płacisz za usługę.
Kończysz korzystac z usługi = nie płacisz dalej.

To nie jest umowa czy raty czy kredyt...

I co za konsekwencje Ci grożą?
Bana dadzą na IP?
Usuną usunięte konto? xD

Możesz napisać do PayPala, albo w ustawieniach zablokować automatyczne odnawianie usługi lub zablokować im autoryzację do pobierania kasy...

Wtedy to mogą co najwyżej Cię w cipke pocałować jak im dasz.
  • Odpowiedz