Wpis z mikrobloga

Dostałem mandat na Filipinach za przechodzenie przez ulicę w niedozwolonym miejscu. Czuję się dumny z tego osiągnięcia. Wiecie ile sam mandat? 200 pesos czyli jakieś 15 złotych. Więcej wydałem na taksówkę żeby podjechać do ratusza i zapłacić XD

#filipiny #manila #azja #wygryw #przegryw #xzwmanili
xz2580 - Dostałem mandat na Filipinach za przechodzenie przez ulicę w niedozwolonym m...

źródło: comment_F30ZV8isV4Fuy7POVkayDryOUt3Jzef4.jpg

Pobierz
  • 14
@rtg_: Nie, gównoulica w Makati na oczach 2 żółtych kamizelek. Na skrzyżowaniu są 3 przejścia a po tej stronie gdzie ja potrzebuję nie ma.
Może wykonywali roczny plan i się czaili...
@xz2580: Skoro już byłeś na tych Filipinach, to może rzekłbyś słówko jak tam sytuacja z powodzeniem u Filipinek? Ja w aplikacjach randkowych przekonałem się, że lecą na Polaków jeszcze bardziej, niż Polki na Hiszpanów i Murzynów, więc ciekawi mnie czy faktycznie jest coś na rzeczy...
via Android
  • 0
@PanDarcy trochę ich spotkałem. Różnice? Na pewno nie ma aż tylu księżniczek, są w stanie zacząć rozmowę i zaprosić na kawę/obiad/drinka. Lubią okazywać uczucia i szybko się przywiązują. Ciekawym paradoksem jest proporcja rozwiązłosci do religijności.
@xz2580: Tzn że im bardziej religijne tym bardziej rozwiązłe?
A jak kwestia transów? Na badoo ich było pełno i niektórzy dobrze się kamuflują (dało się poznać tylko przy dłuższej analizie). Choć pewnie w realu trudniej im powinno być ukryć swoje prawdziwe oblicze.