Wpis z mikrobloga

Mircy,dzwonili do mnie z #tmobile na przedłużenie abonamentu
Dostałem takie oferty:

50zl/umowa na dwa lata no limit rozmowy,SMS,MMS,net bez ograniczen
70zl i jak w/w,ale proponują następujące telefony(w cenie abonamentu):
Huawei p20,Samsung S8 za 800zl
Huawei Mate 20 lite,Motorola One za 350zl
HTC 11 za 700zl

Jak tam konkurencja?
Oferuje coś lepszego za te pieniądze?
#prepaid nie jestem zainteresowany,miałem przez chwilę i jakoś ciągle zapominam doładować konto...
Jak ewentualnie wywalczyć jeszcze lepsza ofertę?
Jakie macie sposoby?

Różowej podoba się Samsung S9, gdyby w tej cenie i tym abonamencie był za 800zl to bym brał jak wściekły.

#play #plus #orange #abonament,może i #android
  • 13
@KaluHeHe coś burknela przez telefon,że 20gb
Wiesz,jak policzę różnice 20zl x24miechy
To taki p20 wychodzi 480+800
To samo S8 480+800
Więc nie ma aż takiej lipy
Gdzie znajdę w sklepie całkowicie nowy telefon za takie dziengi?
@vegetassj1: nie licz różnicy 20 zł, ale 40 (bo na rynku bez problemu dostaniesz to za 30 zł, czasami nawet taniej, i to w abonamencie bez cyrografu). A wtedy to już się robi średnio opłacalne.
@vegetassj1: O ile oferta bez telefonu nie powala, bo w sumie no limit z pakietem danych można mieć za 25 zł to z telefonem wg mnie nie jest źle. Nawet licząc różnicę 45 zł (70 zł abo - 25 zł za podobne oferty no limit) *24 mies plus 800 zł telefon to osiągamy poziom sklepów. Pewnie na jakimś promo uda się wyrwać taniej, ale w sumie źle nie wychodzi (mam na
@Matpiotr a wiesz,że większość ludzi ma w dupie aktualizacje,które więcej niszczą niż pomagają?
Miałem tak w każdym telefonie,w tym nawet w applu było gorzej. A każda aktualizacja swoje waży...
@mlodyapollo wiesz,ja raty mogę wziąć bez problemu,tylko jakoś nie chce mi się w nie znowu pakować...