Wpis z mikrobloga

Ktoś mi powie o co chodzi? Jak wrzucał fajne filmy o lotnictwie i samolotach to oglądałem każdy film, ale usunąłem suba po filmie typu "wywiad z mężczyzną który wie jak zadowolić swoją kobietę" i innymi różnymi z bezdomnymi.

Od tamtego czasu nie jestem na bieżąco, ktoś mi streści o co chodzi?
#jaktoogarnac #polskiyoutube
  • 23
  • Odpowiedz
@gumpa_bobi: też miałem nadzieję że to będzie krótka odskocznia od tematu, może przerwa na zimę.
Ale tamte tematu już nie wrócą. A nawet jeśli to mi ciężko będzie się oglądać wiedząc co teraz Jacek odwala.
  • Odpowiedz
@gumpa_bobi: Zaczął zbiórki dla bezdomnych. Zebrał ponad 40k. Jego pomoc wygląda tak że jak idzie do sklepu żeby kupić tym osobą które wspiera(bo aktualnie to nie tylko bezdomni) to zamiast pomyśleć i kupić rzeczy które starczą im na dłużej zapewnią jedzenie itd. To kupują ptasie mleczko, czipsy słodycze i inne takie rzeczy.

Daje kasę bezdomnym alkoholikom, potem tłumaczy się że nie widział że alkoholik wyda wszystko na alkohol gdzie w październiku
  • Odpowiedz
@gumpa_bobi: Nabija suby na filmach z bezdomnymi aby potem sprzedawać jakieś kursy online swojej widowni, serio - sam to przyznał. No i ogólnie jest masa nieścisłości związanych z jego przeszłością i obecną "działalnością".
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@carving85: kurde faktycznie niezły dzban z niego. Kreuje się na osobę która ma zasobny portfel i raczej jest ogarnięty pod kątem gospodarowania pieniędzmi, tymczasem odwala takie akcje.

Dzięki za opis.
  • Odpowiedz
@gumpa_bobi: No właśnie z tym ogarnięciem też nie wiadomo. W 2014? chyba mówił że został tylko z torebką na ulicy bez domu. A teraz niby żyje z oszczędności i nigdzie nie pracuje. Strasznie dużo jakiś takich nieścisłości jak napisał josedra
  • Odpowiedz
@carving85: hehe w 4 lata odłożył milion złotych bo mówił, że ma oszczędności na 10 lat i wspominał, że przy obecnych wydatkach to właśnie tyle. Chwilę potem zaczął gadać, że kasę odłożył jak handlował w Azji ale to dlaczego mając milion na koncie został tylko z torebką na ulicy bez domu? Nic tu się kupy nie trzyma.
  • Odpowiedz
kurde faktycznie niezły dzban z niego. Kreuje się na osobę która ma zasobny portfel i raczej jest ogarnięty pod kątem gospodarowania pieniędzmi, tymczasem odwala takie akcje.


@carving85: @gumpa_bobi: Ogólnie to ciężko stwierdzić. Od jakiegoś miesiąca trwa jednocześnie zmasowany atak na jego osobę. I można typa lubić lub nie ale wygląda to trochę podejrzanie. Szczególnie, że jak oglądałeś jego niektóre całe materiały, które zawierają mają zawierać rzekome dowody na to, że
  • Odpowiedz
@Kryspin013: Tak jak napisałem we wcześniejszym wpisie, rzeczy które są pokazywane na jego filmikach, jego pomoc a raczej szkodzenie tym ludziom. To dla mnie wystarczy żeby nie wpłacić nawet 1 zł na jego zbiórki i żeby zniechęcić mnie całkiem do oglądania jego filmów nawet jak wróci do poprzedniego contentu.

Cała reszta rzeczy nie potwierdzonych to jest tylko dodatek.
  • Odpowiedz
To dla mnie wystarczy żeby nie wpłacić nawet 1 zł na jego zbiórki


@carving85: Dla mnie też. Ale to co się obecnie #!$%@? na wykopie a wcześniej masowo się #!$%@?ło na youtube to nie jest zbyt obiektywne. Wyglądało jakby nagle ktoś chciał nagle go zniszczyć a część dzbanów przyłączyła się do pracy za darmo.

Część rzeczy ne da się zweryfikować ale jak zaczniesz weryfikować nawet te proste rzeczy z komentarzy to
  • Odpowiedz
@Kryspin013: no część rzeczy to bzdury totalne.
Tylko problem że jacek zaczyna coraz bardziej się mieszać więc widać że sporo z tych rzeczy to prawda i przez to że się miesza w odpowiedziach to potęguje teorie spiskowe.
  • Odpowiedz
no część rzeczy to bzdury totalne.


@carving85: I do tego biję, mam wrażenie, że nawet nie część a większość. Sztucznie podbija się szum informacyjny wokół jego kanału. Więc zamiast wydawać wyrok już teraz wolę chyba rozsądne i bezpieczniejsze podejście. Po pierwsze nie wspierać inicjatyw, które mi się nie podobają oraz stać z boku i nie wydawać naciąganych opinii. A "teorie spiskowe" to w zasadzie z definicji można sobie w dupę wsadzić
  • Odpowiedz
W 2014? chyba mówił że został tylko z torebką na ulicy bez domu. A teraz niby żyje z oszczędności i nigdzie nie pracuje.


@carving85: Podobno żyje z emerytury i drobnych biznesów.

No i częściowo zaczynam rozumieć skąd te napady na typa. Część osób sztucznie kręci aferę dla wyświetleń i dla zarobków. Zwróć uwagę, że dużo tuberów zaczęło go komentować w ostatnim czasie. Do tego kilka osób założyła konkurencyjne grupki związane z
  • Odpowiedz
@Kryspin013: No to sam mówi różne rzeczy. Bo na którymś filmie mówi że to oszczędności i nie musi pracować.

Co do innych youtubetów oni doszli dużo później niż zarzuty o jacku.
A inne zbiórki bo gdyby nie one adam nadal mieszkałby w piwnicy.

Problem polega na tym że po stronie jacka jest tylko jacek i on odpowiada za swoje błędy, Druga strona no tutaj jest wiele osób i każda odpowiada za
  • Odpowiedz
No to sam mówi różne rzeczy. Bo na którymś filmie mówi że to oszczędności i nie musi pracować.


@carving85: Na tym filmie mówił o emeryturze, oszczędnościach i biznesie. Zarówno tych które prowadzi jak i zamierza prowadzić - czyli jakieś kursy online. To wszystko było zawarte w jednym filmie pod tytułem "z czego żyję czy coś takiego".

Co do innych youtubetów oni doszli dużo później niż zarzuty o jacku.


Nom doszli jakoś
  • Odpowiedz
@Kryspin013:

Na tym filmie mówił o emeryturze, oszczędnościach i biznesie. Zarówno tych które prowadzi jak i zamierza prowadzić - czyli jakieś kursy online. To wszystko było zawarte w jednym filmie pod tytułem "z czego żyję czy coś takiego".


Teraz to nie znajdę ale był inny film w którym mówił że żyje tylko z oszczędności ¯\_(ツ)_/¯ sam chyba nie wie z czego żyje. (po pracy może poszukam tego filmiku)

Teraz nie mieszka?
  • Odpowiedz