Wpis z mikrobloga

Poznałem dziewczynę przez #badoo w swoim mieście i umówiłem się do kina. Było git, później pojechaliśmy zjeść, lekko była onieśmielona ale widziałem że jej się podobam i ona mi. Po 3 dniach zaprosiłem ją na pizzę, pogadaliśmy było w porządku. Zasugerowałem, że może wpadnę do niej na film (gadaliśmy o tym wcześniej), zapytała mamy i się zgodziła. To wbiłem, oglądnęlismy i powiedziałem żeby obiecała, że mi ma dać buzi. No i poszło, całowaliśmy się chwilę, jej się podobało ale na koniec spotkania była lekko zdenerwowana, otumaniona. Wyszliśmy razem z psem i się pożegnaliśmy. Piszę do niej następnego dnia jak się podobało to pierw mówi że okej, że fajnie (emotikony itp.) i na koniec tak napisała, że to się za szybko stało, i że tak się nie powinno stać, że nie chce się zbytnio nakręcać, chce poczuć że to właśnie ten facet. Ogólnie taka lekko wycofana, ale ostrożna. To jej wytłumaczyłem żeby tak się nie nakręcała, żeby trzymała dystans do tego, że to tylko emocje i że wiem o co jej chodzi- nie chce cierpieć w razie jak nie wyjdzie a ona mocno w to wejdzie. Odpisała że ona nie chce się za szybko nakręcać, no to ja w odpowiedzi napisałem "spoko". Mija 2 dzień, czy to ja mam się odezwać, czy czekać na nią aby nie wyjść na nachalnego czy desperat (ot ja się tak nie nakręciłem jak ona) i ile czasu mam czekać na nią albo aż sam coś napiszę? A jeśli tak to co sugerujecie #rozowepaski abym napisał. Spodobała mi się, ja jej też i dlatego chcę dalej pociągnąć ta znajomość. #pytanie #logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow #przegryw #tinder #wygryw #zwiazki
  • 30
@Stivo75: gdzie taką pocztę znajdę co ptasie mleczko wysyłają? Jakis inny pomysł? Może napisać w ten sposób żeby dać do myślenia że chodzi tylko o koleżeństwo? Ocb z tymi bilecikami?
@zdolny_metrolog444: a po 4 daniach jak nie odpisze?
@Th3SuperSaiyan: no #!$%@? wiem właśnie, ale #!$%@? wie o co jej chodzi, napiszę i się okaże że wyszedłem na desperata czy coś xd. @Karmazynowa_furia:ja 23 ona 20
@adakny: weź
@cialo_niczym_Adonis: wycofaj znajomość na koleżeńskie układy i napisz do niej, że chcesz się spotkać i conieco wyjaśnić - i tam wyjaśnij, że spróbujecie się póki co kolegować, spotykać jak znajomi itd. Dziewczyna wyraźnie spanikowała i dobrze, szybkie związki kończą się jeszcze szybciej ( ͡° ͜ʖ ͡°) Uratuje cię tylko cierpliwość i dobra obserwacją jej zachowania ;)
@cialo_niczym_Adonis: mam na myśli wszelkie zachowania typu jak się ubiera dla ciebie/dla innych, w jakim jest humorze przy tobie, jak się uśmiecha, w jaki sposób rozmawia i się przy tobie zachowuje(czy jest zestresowana, zagubiona czy pełny luzik) i inne tego typu akcje. Wierz lub nie, ale sprawny obserwator potrafi wyczuć w moment czy laska żywi cię większym uczuciem niż tylko zwykłym kolezenstwem :)
@cialo_niczym_Adonis: Jak dla mnie, wycofuje się bo boi się zangażować, jeśli nie ma pewności czy traktujesz to serio. Pisz pierwszy, nie zadręczaj jej setką wiadomości, ale pokaż, że ci zależy, pisz regularnie, pytając co u niej. W końcu zaproś ją gdzieś. Nie rozpoczynaj relacji koleżeńskiej bo później z niej nie wyjdziesz.
@cialo_niczym_Adonis: nie wiem o co chodzi ale już kilka razy się spotkałem z tym stwierdzeniem ze którejś się podobam czy tam ktoś inny, wszystko pięknie tylko problem taki ze za szybko to się dzieje ( ͡° ʖ̯ ͡°)