Wpis z mikrobloga

#polskiedrogi #piesi
Piesi to samobójcy.
Zwróćcie uwagę jak ubrani wychodzą na drogę wasi bliscy. Dziś widziałem dwie osoby ubrane w ciemne kolory przechadzające się sobie pobczem (a tak naprawdę to drogą, bo na poboczu leży śnieg), oczywiście po złej stronie drogi. W takich warunkach jak dziś widać ich z około 20m. Zastanawiam się tylko ilu z takich pieszych w ogóle nie zauważyłem.

Niektórzy już chyba rozumieją o co chodzi, bo idą w kamizelkach odblaskowych i z latarką w ręku, takim osobom dziękuję z całego serca że chociaż dają szansę kierowcom.

Tym bez odblasków #!$%@? w dupe samobójcy.

Idź do babci, dziadka, ojca lub mamy i zapytaj jak wychodzą na drogę. Kup im kamizelkę lub jakąś inną odblaskową opaskę i zachęć jakoś do ich noszenia, bo przy następnych świętach możesz ich już nie spotkać.
  • 51
osoba oczekująca na przejście jest osobą "wchodzącą na przejście". i do tego odnosi się ten znak.


@Fidelis: Ale ja odnosiłem się do wypowiedzi mówiącej że masz obowiązek zatrzymać się widząc że "pieszy tylko zbliża się do pasów" i takiego obowiązku nie ma. Nie odnosiłem się do pieszych już na przejściu będących lub oczekujących.

Jak zwykle w takich wątkach zdrowe osoby, z dobrym wzrokiem, po przejściu badań, po kursie, po egzaminie państwowym
@TurboDynamo: Ty #!$%@? nic nie pamiętasz, bo jak bym nie napisał o szczególnej ostrożności, to tego też byś nie pamiętał i dalej pisał bzdety typu kierowca może #!$%@?ć przez przejście jak #!$%@?, dopóki nie ma na nim pieszego.
jak bym nie napisał o szczególnej ostrożności, to tego też byś nie pamiętał i dalej pisał bzdety typu kierowca może #!$%@?ć przez przejście jak #!$%@?, dopóki nie ma na nim pieszego.


@Hatespinner: bo moze. I wyroki sadow to potwierdzaja. Czy tego chcesz czy nie