Wpis z mikrobloga

Czy zdejmując osłony słupków w celu zamontowania wideorejestratora jest możliwość, że wybuchną boczne poduszki powietrzne? Z tego co znalazłem w internetach to muszę odkręcić jedną śrubę pod zaślepka z napisem airbag, a później już normalnie pociągnąć tą całą osłonę plastikową. Będzie to pierwszy raz jak robię coś samodzielnie w aucie oprócz tankowania, dlatego wolę zapytać dla pewności.

#samochody #oslona #slupka #poduszkipowietrzne #wideorejestrator
  • 9
@qtaz28: marna szansa, że #!$%@?, ale nie grzeb przy zaślepce bocznej poduszki, bo jak bedziesz chciał sprzedać to pierwsze co się sprawdza czy nie było poduszek wystrzelonych to to czy zaslepka byla manipulowana. Nie da rady inaczej tego kabla puscic?
@qtaz28: no nie wiem gdzie to chcesz podłączyć i jakie auto itp, ale jak cos to bym wolał, żeby puścić kabel nawet po wierzchu, bo Ci zaraz powiedzą, że poduszka wystrzelona jak ktoś w miarę kumaty będzie sprawdzał auto do sprzedaży.
@DulGukat Poprowadziłem ten kabel ostatecznie w podsufitce, następnie jest widoczne jakieś 7cm kabla i puściłem go w uszczelce drzwi aż do schowka. Dzięki za radę, żeby spróbować go inaczej poprowadzić nie wpadłem na to, że może być inny dobry sposób ( )