Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Piszę ostatnio z trochę grubszą dziewczyną, nie jest az taka spasiona ze jej sie wszystko wylewa, ale taka lekka nadwage ma. Nawet podoba mi się jej twarz, ciało mnie jakoś nie odrzuca, dobrze się z nią pisze, ale mimo wszystko trochę bym się wstydził chyba przedstawic wszystkim jako moją dziewczynę ze względu na jej tusze. Jeszcze nie zaszło nic między nami, ale nie wiem co będzie dalej. Chcielibyscie byc z taka troche grubsza dziewczyna? Niby może schudnąć, ale przeciez jej nie powiem tego wprost.
Dodam, ze mam 19 lat, jestem szczupły i cwiczę na siłowni.
#rozowepaski #niebieskiepaski #zwiazki #randkujzwykopem i troche #przegryw

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: kwasnydeszcz
Dodatek wspierany przez: Nie siedź w domu w ferie i w wakacje
  • 23
@TechQ: więcej jak pewne, jak historia mówi. Teraz lekko gruba, atencji mniej to trafił się taki wykopek i spoko ale z czasem figura się popraw, spermiarze zaczną skakać i poleci do innego.

Nie mówię że wszystkie takie są ale spora ilość.
@kwasnydeszcz:

to daj jej spokój, proste. komuś się spodoba taka, jaka jest.

Jak dla mnie to jest najgłupszy argument jaki istnieje. Już nawet pomijając kwestie zdrowotne, to jak schudnie spodoba się znacznie, znacznie większej liczbie facetów. Tym bardziej, że waga to coś, co bez większych problemów można zmienić.
Sam na wygląd patrzę w stopniu umiarkowanym, ale dwóch rzeczy nigdy nie zaakceptuje u różowej:

Już nawet pomijając kwestie zdrowotne, to jak schudnie spodoba się znacznie, znacznie większej liczbie facetów.


@Zelber: no i po co? skoro chce się podobać konkretnej osobie czyli OPowi, a jak widać się nie podoba.

Tym bardziej, że waga to coś, co bez większych problemów można zmienić.


i co z tego? powiesz dziewczynie, z którą dopiero zacząłeś się spotkać, że w sumie przydałoby się jej schudnąć, bo się jej wstydzisz? ja sobie
@kwasnydeszcz:

i co z tego? powiesz dziewczynie, z którą dopiero zacząłeś się spotkać, że w sumie przydałoby się jej schudnąć, bo się jej wstydzić? ja sobie nie wyobrażam takiej sytuacji i takiego buractwa - albo ktoś mi się podoba, albo nie i wtedy nie jestem zainteresowana. liczenie na to, że ktoś schudnie, bo mu tak powiem, jest zwyczajnym naiwniactwem.

Wprost na to pytanie nie odpowiem ( ͡° ͜ʖ ͡