Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Mirki powiedzcie jakie macie patenty na szybkie bzykniecie panny z tindera, zaczynajac od zamego zlapania sie w pare. Jak to zwykle robicie? Macie jakies moze dzialajace schematy? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#tinder #badoo #sympatia #randki #randkujzwykopem #podrywajzwykopem #bzykajzwykopem

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Dodatek wspierany przez: Wyjazdy studenckie - bogata oferta przez cały rok
  • 9
OP: Ale każdy ma zawsze jakieś modus operandi. Nie pytam o konkretne szczegóły ale właśnie o jakiś szkielet. Co do zarzutów że potrzebuje coś więcej to raczej nie. Po prostu pytam z ciekawości bo dopiero odpalilłem tindera po kilku latach związku.

Ten komentarz został dodany przez osobę dodającą wpis (OP)
Zaakceptował: Eugeniusz_Zua}
@AnonimoweMirkoWyznania: ehh, jeśli jesteś prawiczkiem to odpuść sobie tindera jako sposób na rozdziewiczenie siebie. Szkielet jest taki, jak wytworzysz iluzje chemii między Tobą a dziewczyna to zabierasz ja do siebie na wino. Jedne pójdą na pierwsze spotkanie na chatę inne dopiero na drugie. Jeszcze nie miałem, żeby trzeba było się więcej spotkać żeby zaliczyć. Ale ostrzegam, szybki seks z tindera jest zły i uzależniający. Lepiej znaleźć prawdziwa miłość a nie jej
MagicznySeba: nie ma czegoś takiego jak sposób na przelecenie panny - jak idziesz z panną na randkę, to twoim głównym celem ma być żeby się zajebiście rozerwać, a nie wytrzymać do końca bo może dostaniesz wejściówkę do krocza. jak laska zauważy, że nie ważne czy z nią czy bez niej zajebiście się bawisz, zagadujesz do barmanek, łapiesz kontakt z ludźmi, w ogóle to już podczas całego wyjścia to odmówiłeś trzem różnym