Wpis z mikrobloga

@marcelus: jak już zajmie stanowisko prezesa PZPN wtedy go dopiero doceniasz. Moim zdaniem akacja-reanimacja ma pomóc w zdobyciu stołka. Leśny jest teraz rycerzem na białym koniu. Ma cumpla z potężnym medium, jeśli chodzi o polską piłkę, który odpowiednio sprzedaje tę historię. Mam wrażenie, że jest grunt robiony pod wybory w październiku 2020. Tym bardziej, że Rudy jeszcze nikogo nie namaścił.
@mondrymiszcz: jego prezesowanie wygląda dobrze bo były wyniki w Europie, jasne ale też trochę wynikaly że szczęścia niż z jakiejś filozofii budowania klubu (Dudelange). Po tylu latach Legia nadal jest w mniej więcej tym samym miejscu: bez bazy treningowej, bez skautingu, z długami. W dodatku jego wyjście z klubu było skokiem na kasę
Byłem w grupie tej która nie była zachwycona tym jak prowadzi drużynę


@marcelus: zastanawiam się kim trzeba być żeby nie szanować czasów BL. To Legią chyba trzeba się interesować co najwyżej od 2013 roku i nie pamiętać rządów Miklasa, Zygo, Kosmali i całego ITI albo o zgrozo lat wcześniejszych. Nie było w całej Polskiej Ekstraklasie i jeszcze długo nie będzie takiego człowieka jak BL.
@peetee: ITI zostawiło po sobie chociaż uporządkowany klub i stadion, poszło też na noże z bandyterka. Nie jestem wielkim przeciwnikiem Leśnego, ale też nie bezkrytycznym fanem