Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Mam problem ze swoim #niebieskipasek, pisałam o tym pare postów wcześniej- mianowicie ma mniejszy popęd seksualny ode mnie i starczają mu jedynie 2 razy w tygodniu.
Przeprowadziliśmy mnóstwo rozmów na ten temat.
Dzisiaj się dowiedziałam (trochę go podpuściłam zaczynajac temat i pytając wprost o to), ze kobiety o krąglejszych kształtach podniecają bardziej i gdybym była bardziej „wysportowana” to kręciłabym go mocniej. Odpowiedziałam mu, że nie spodziewałam się takiej odpowiedzi, to odparł, ze przecież to jest wiadome i proste jak 2+2, ze takie kobiety podobają się bardziej.
W życiu nie powiedziałabym czegoś takiego ukochanej osobie, nie wiem co mam o tym myśleć.
Dodał, ze podobam mu się taka jaka jestem (bardzo szczupła), żebym się nie czepiała i podpuszczała.
Jesteśmy ze sobą dwa lata, szkoda mi tego związku, ale z drugiej strony być z osobą, która nie chce uprawiać ze mną częściej seksu to byłaby dla mnie katorga...

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Dodatek wspierany przez: Wyjazdy dla młodzieży
  • 16
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@AnonimoweMirkoWyznania: sorki ale Twój niebieski to idiota. Jakbym coś takiego usłyszała to od razu byłby to koniec. Można zasugerować swojej dziewczynie żeby np chodziła na silownie i jakoś zmotywować, a on po prostu zachował się jak totalny cham. Weź to przemyśl lepiej.
sorki ale Twój niebieski to idiota. Jakbym coś takiego usłyszała to od razu byłby to koniec. Można zasugerować swojej dziewczynie żeby np chodziła na silownie i jakoś zmotywować, a on po prostu zachował się jak totalny cham.


@kamyczeq: wiekszosc facetow jest bezposrednia, i znajac zycie nie powiedzial tego zeby wyjsc na hama i ja obrazic, tylko odpowiedzial wprost na jej pytanie
chciala wiedziec, to jej powiedzial, a to ze powiedzial to
via Wykop Mobilny (Android)
  • 8
@MisieRzadza: nie brzydka prawda, a prawda powiedziana w bezczelny sposób. Już widzę jak jakiś niebieski się cieszy, jakby coś takiego powiedziała dziewczyna. Przecież to by było zrujnowane męskie ego. To po co z nią dalej jest skoro mu się nie podoba? Może dlatego, że sam wygląda słabo i brał co było? Ale co wykopki mogą wiedzieć o relacjach damsko- męskich. Szkoda strzępić ryja xD
MocnaPantera: Kopnij go w dupę, poważnie. Szczerość szczerością, ale mógł to powiedzieć inaczej tak żeby Cie nie zranić. Ja nigdy bym swojej kobiecie tak nie powiedział, miałbym świadomość, ze powiedzenie w taki sposób jak to powiedział twój chłopak może ją zranić i starałbym się powiedzieć to inaczej, po prostu delikatniej. Zrobił Ci przykrość i miał w dupie twoje uczucia.

Zaakceptował: Eugeniusz_Zua}
nie brzydka prawda, a prawda powiedziana w bezczelny sposób. Już widzę jak jakiś niebieski się cieszy, jakby coś takiego powiedziała dziewczyna.


@kamyczeq: jest roznica miedzy mowieniem takich rzeczy, a uslyszeniem ich.
osobiste reakcja jest wtedy bardziej dotkliwa

To po co z nią dalej jest skoro mu się nie podoba? Może dlatego, że sam wygląda słabo i brał co było?

a moze autorce postu sie podoba, a jemu wywalilo po czasie ego