Wpis z mikrobloga

@Arturian: btw, sposób cywilizowany to dla Ciebie: "Obelgi, wyzwiska, grozby"

Dam panom radę:
@Rymncimpir, @0________0, @CODER_BEST, @badhunt

Jeśli któryś z Was ma partnerkę, to weźcie ją na stronę i wytłumaczcie, że nie życzycie sobie, żebyście w kłótni wywlekali sprawy z przeszłości, bo przeszłość już była i nic z nią nie zrobicie.

Ja tak samo musiałam powiedzieć mojemu #niebieskipasek, który miał słoniową pamięć i był w stanie mi
@Arturian: po kolei.

To nie jest cywilizowany sposob. Na litość boską, jesteśmy ludźmi. Bycie dorosłym człowiekiem zobowiązuje.

"przytulanie się z przeciwnikiem" - kto jest tym przeciwnikiem? Mowa o partnerze?

Słuchaj, Twoja dziewczyna ma PMS? Jeśli tak, to idźcie do ginekologa, może trochę uda się to załagodzić.

No i to, co już pisałam: usiądź z nią dzisiaj po pracy i powiedz, że źle się z tym czujesz, kiedy jest wobec Ciebie chamska,
@KRISSVector: Ja mowie o tym jak kloca sie kobiety.
To jest cywilizowany sposob. Koledzy sobie powiedza "dobra ale jestes #!$%@? zamknij ryj" posmiejemy sie i po sprawie a laski musza specjalne zloty wyjasniajace w kawiarniach i mega wczute sa.
W domu sobie radze i fajnie, ze jestes kobieta z mniejsza doza pierwiastka nerwicowo-irracjonalnego ale znaczna czesc lapie #!$%@? i mowie tu glownie o tych na poziomie bo karyny mnie nie interesuja.