Wpis z mikrobloga

@KRISSVector

@Rymncimpir: ale widzisz, że on pisał o sobie, zobacz: "a nie wywlekam spraw sprzed miesiaca, dwoch oraz pieciu i nie chwytam sie kazdego watku do ktorego mozna sie #!$%@? i budowac na nim nowa galaz awantury."

No i znalazła coś żeby się #!$%@?ć xD
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 21
@KRISSVector: Ty chyba w życiu z kobietą nie gadałas xD "weźcie ją na stronę pogadać" no świetnie. Większość kobiet jeszcze bardziej się zacznie irytować bo nie cierpią jak się je uspokaja. Księżniczki tak mają, a fakt że tego nie widzisz i je bronisz tylko potwierdza że nie różnisz się od nich niczym. Chciałbym zobaczyć Ciebie w sytuacji jak #!$%@? na swojego niebieskiego dajesz się namówić że to on się czuje źle
  • Odpowiedz
Obelgi, wyzwiska, grozby, 5 minut i zgoda a nie wywlekam spraw sprzed miesiaca, dwoch oraz pieciu i nie chwytam sie kazdego watku do ktorego mozna sie #!$%@? i budowac na nim nowa galaz awantury.


@Arturian: tylko ze z kolegami nie żyjesz, nie znasz i nie poznasz ich nigdy jak twojej dziewczyny. Działają hamulce społeczne bo wiesz i ty i koledzy że nie możecie sobie pozwolic na całkowitą szczerość jak z życiową
  • Odpowiedz
dobra ale jestes #!$%@? zamknij ryj" posmiejemy sie i po sprawie


@Arturian: no #!$%@? rzeczywiscie xD mialem kolege ktory mowil tak do mnie ale kiedy ja robilem to samo to mu nie odpowiadalo i sie obrazal xD to jest chyba ten cywilizowany meski sposob xD w koncu juz nie jest moim kolega bo on mógł mnie obrażać ale juz kiedy sam był obrażany to nie bylo mu zbyt fajnie xD
Wlasnie
  • Odpowiedz
@TurboDynamo: no to znaczy ze nie byl mezczyzna prawdziwym.
Przeciez meskosc nie jest definiowalna przez plec w dowodzie bo mozna miec na imie Marcin/Rafal/Lukasz i byc #!$%@?.
A mozna byc dziewczynka i miec "jaja".
  • Odpowiedz
ale widzisz, że on pisał o sobie, zobacz: "a nie wywlekam spraw sprzed miesiaca, dwoch oraz pieciu i nie chwytam sie kazdego watku do ktorego mozna sie #!$%@? i budowac na nim nowa galaz awantury."


@KRISSVector: przecież nie pisał o sobie, nie rozumiesz? I weź Grażyna nie zachowuj się jak stara baba moralizatorka, bo coś ci nie wychodzi.
  • Odpowiedz
to weźcie ją na stronę i wytłumaczcie, że nie życzycie sobie, żebyście w kłótni wywlekali sprawy z przeszłości, bo przeszłość już była i nic z nią nie zrobicie...


@KRISSVector: raz tak zrobiłem i już nie mam tego problemu, obraziła się za "najgorszą krytykę, jakiej w życiu doświadczyła" ( ͡° ͜ʖ ͡°) #logikarozowychpaskow
  • Odpowiedz
Najważniejsze żeby nie ulegać rutynie i zwykle robić aferę o byle co ( ͡° ͜ʖ ͡°)-

P.S pozdrawiam mojego Mirka, który zaraz to pewnie przeczyta i pomyśli, o #!$%@? mi znowu chodzi xd
  • Odpowiedz