Wpis z mikrobloga

Hej Wykopki. Mam pytanie, ktore nurtuje mnie od dluzszego czasu. Jak wszysycy wiemy aktualnie jedyna sluszna ideologia jest ideologia lewicowo-marksistowska. Moje pytanie to: Kiedy swiat zaczal akceptowac taki swiatopoglad? Jakie zdarzenia dzialania sprawily ze ludzie zaczeli akurat ta konkretna ideologie akceptowac? Pytanie jak najbardziej serio. Ciekawy jestem chronologii zdarzen.

#neuropa #konserwatyzm #dyskusja #4konserwy
  • 21
@GordonL: Zadaje pytanie, byc moze nie mam racji. Pytanie: gdzie ? Blad w pytaniu ? Chetnie Cie wyslucham. Bardzo zalezy mi na konstruktywnej rozmowie. Jezeli masz zamiar podchodzic do tego emocjonalnie prosze odpusc. JA serio pytam. Swiat skrecil w lewo. Nie jestes w stanie temu zaprzeczyc.
Swiat skrecil w lewo. Nie jestes w stanie temu zaprzeczyc.


@jan-msciciel: Właśnie zaprzeczam :)

Gdy ostatnio świat skręcił w prawo (ideologicznie) to mieliśmy dwie wojny światowe. To ci się marzy?
@GordonL: ok ale jednak są bezkrwawe wojny np. ekonomiczna. ( teoretycznie bezkrwawa) czy jak powiem ze trwa wojna zdychającej prawicy z rosnąca w sile lewica i ze w ogniu multikulti giną ludzie to tez wojna czy złe rzeczy?