Wpis z mikrobloga

Za tydzień jade po swój pierwszy samochód. (jezdziłem autem ojca)
Upatrzyłem sobie toyote celice V 2.0GTI i mam pytanie do motomirków na co zwracać w tym modelu uwagę? Typeczek chce za nią 11k ale myśle że zejde do 10k(mój budżet). Wiem żeby nie spodziewać sie cudownego auta z salonu ale też nie chce wpakować sie w jakiegoś gruza :p
ZDU

KapitanKapsel - Za tydzień jade po swój pierwszy samochód. (jezdziłem autem ojca)
Up...

źródło: comment_rwpN2SzF5BDFMnQlk1bBxvRGDBBqOf9M.jpg

Pobierz
  • 9
  • Odpowiedz
@KapitanKapsel: ekspertem nie jestem ale moj znajomy miał i klął strasznie. A jak chciał sprzedać to był ogromny problem. Ledwo odzyskał to co w nią wsadził żeby ją do sprzedania przygotować. Mógł trafić na "trafiony" egzemplarz. Ale autko super się prezentuje i fajnie się tym jeździ :)
  • Odpowiedz
@aksal89: @elvisiako: Na rudą jestem przeczulony akurat więc jako tako ogarniam gdzie można sie zdziwić obecnością ( ͡° ͜ʖ ͡°)

@modzelem: Na sam samochód a jak jakieś mniejsze naprawy czy tam blacharka to za friko mam od zaprzyjaźnionego mechanika.

@kuraku: Jaram sie tym modelem od dziecka i dziękuje :D
  • Odpowiedz
@KapitanKapsel: #!$%@?ą mnie ludzie którzy jadą po auto nie mając na nie kasy, tylko dupę zawracają. Jak wystawiam auto to chce za nie tyle ile wystawiłem a nie 1k mniej, 200zl mogę zejść ale nie prawie 10 procent
  • Odpowiedz