Wpis z mikrobloga

Skoro tolerujemy to akceptujemy...

Dziś Gliwice, parking Netto, gość że zdjęcia parkuje dla miejscu dla niepełnosprawnych. Pytam go uprzejme czy nie zapomniał plakietki wystawić, i po chwili jego ciszy dodaje a może jej Pan nie ma? Na co mi odpowiada że jak chce to za chwilę ja mogę taka mieć.
Nie kontynuowałem rozmowy bo nie miało to jakiekolwiek sensu.
Może trochę fejmu mu się przyda? ( ͡º ͜ʖ͡º)

#niereagujeszakceptujesz #niewiemjaktootagowac #uwaga a może mała #afera
Pobierz szymon_gce - Skoro tolerujemy to akceptujemy...

Dziś Gliwice, parking Netto, gość że...
źródło: comment_1z5MnBTdvVyxkV9Keg6WrbIBF6iYjVRw.jpg
  • 200
Pytam go uprzejme czy nie zapomniał plakietki wystawić, i po chwili jego ciszy dodaje a może jej Pan nie ma? Na co mi odpowiada że jak chce to za chwilę ja mogę taka mieć.


@szymon_gce: z natury spokojny jestem ale takie buraki mnie mocno potrafią #!$%@?ć. Nie dość, że popełni błąd to jeszcze zamiast się przyznać straszy innych ludzi. Niedawno rozmawiałem sobie na parkingu przez telefon i byłem świadkiem takiej sytuacji:
Na żywo działa jednak doskonale jedno pytanie, tj. "nie wstyd Pani / Panu" i w moim przypadku pokazanie niepełnosprawności, tj braku swojej nogi


@Sebgat: efekt zmieszania jest świetny w takich sytuacjach ( ͡° ͜ʖ ͡°) U mnie niestety nie ma efektu "wow", bo jeżdżę na wózku ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@SemiDran_: może jakby był z jakąś różową to faktycznie powinien jakoś zareagować bo one myślą emocjami, ale klepanie się z patologią w imię źle zaparkowanego auta, proszę Cię, po co sobie psuć humor przez jakiegoś patusa.
@Antekex: czytaj ze zrozumieniem ty amebo. wyraźnie napisałem żeby dzwonić po straż miejską. gdzie masz coś wspomniane o utarcze słownej? umiesz czytać czy nie? a że OP i ty to pi***, to zwrócicie uwagę, podkulicie ogon i do domu się wyżalić