Wpis z mikrobloga

@ly000 Rtx'y mają obecnie problem z akceleratorami, komputery miewają problemy z grami a nawet czasem zwieszają komputery przez co trzeba je resetować. Można spodziewać się że wraz z nowymi sterownikami, coś się poprawi, ale jak na razie polecałbym poczekać i zobaczyć czy to częste problemy.
Czekaj, aż się Radeon VII pojawi, wtedy ruch zrobi NV i możliwe że RTX stanieje a do tego czasu będą znane też benchmarki i wyniki wydajności nowego Radeona. Nie spiesz się, gry Ci nie uciekną.
@DonZ: Sam Radeon VII stanieje, bo nie wyprzedadzą zapasów za 700$. Nikt nie będzie zasilacza zmieniał specjalnie pod tę kartę (z wyłączeniem fan boyów). Nie jakbym źle życzył AMD (wręcz przeciwnie - polityka Intela i Nvidii mnie #!$%@?), ale tą jedną bieda kartą na samych legendarnych 7nm rynku nie zwojują.
@ly000: Ile chcesz wydać kasy, jakie masz cpu, w jakiej grasz rozdzielczości ? Bardzo dobrze wypada rtx 2060. - wydaje się bardziej opłacalny niż rtx 2070.
@Variv: Z braku czasu, prawie w nic nie gram na PC, ale chciałbym niedługo w coś pograć. W jakiegoś Battlefielda czy co tam teraz jest fajnego, bo w sumie to nawet nie wiem. Celuję w rozdzielczość WQHD. Mój CPU to i7-7700k. Generalnie byłbym w stanie wydać kasę na RTX 2070, czyli te 2.6k zł.