Wpis z mikrobloga

Mireczki, jestem tylko co po zapaleniu zatok, antybiotyk skończyłam w środę, i mniej więcej od wtedy napieprzają mnie zęby, z obu stron. Górne szóstki i siódemki. Zęby mam wyleczone, więc to raczej nie zęby zęby, tylko pewnie coś z zatokami szczękowymi. Może tak się dziać po zapaleniu?
Do dentysty chyba nie ma co iść, raczej znowu rodzinny i później pewnie laryngolog.
#medycyna
  • 10
@jepanseque: ogólnie zapalenie przeszło, w sensie, nie mam zapchanego nosa, już nie boli i nie piecze, ale wciąż smarkam i nieco flegmy zalega w zatokach. Tylko teraz łatwiej się tego pozbyć. Przy inhalacjach solami ból "zębów" nieco przechodzi.
Mam nadzieję, że to tylko pozapalne dolegliwości i przeciwbólowe leki i jakieś wzmacniające coś poradzą ( ͡° ʖ̯ ͡°)
@Doxen: lepiej od razu zapisuj się do dobrego laryngologa
u mnie cep zlekceważył zwykłe zapalenie zatok 4 lata temu
po tej akcji teraz - przewlekłe zapalenie zatok, prawa zatoka praktycznie zniknęła przez przerost śluzówki, brak węchu, kolejny antybiotyk, sterydy i szczepionka do łykania, a za miesiąc dostanę skierowanie na tomograf ( ͡° ʖ̯ ͡°)
@Doxen: wiem, mnie #!$%@?ło (bo nie bolało) z obu stron,
czytałam, że jeśli boli tylko jedna strona to właśnie ząb jest najbardziej podejrzany
bierz coś przeciwbólowego
ja chyba ze 3 dni brałam antybiotyk zanim zaczęło się poprawiać ( ͡° ʖ̯ ͡°)

i co, pewnie jeszcze jak tak dentysta czeka?