Wpis z mikrobloga

Jest piątek wieczór. Odstawmy negatywne emocje. Wiem jak trudno jest zapomnieć o dziewczynie, która Wam się podoba. Mimo wszystko spójrzcie na to z innej strony. Macie teraz około 20-25 lat (z resztą, nawet jak macie więcej to #!$%@?). Za 10 lat będziecie się śmiali z tego, jakimi debilami byliście, że tak się zamartwialiście brakiem drugiej osoby. Przypomnijcie sobie Wasze miłości z podstawówki. Cringe po całości, co? No właśnie, dlatego panowie, głowa do góry i spędźcie ten weekend na odpoczynku, tym psychicznym najbardziej.

Pamiętajcie, że poza dziewczynami są też inne rzeczy w życiu, w których warto się realizować. Przykłady? Hobby. Nie macie? Ale za to na pewno macie coś, co Was delikatnie interesowało, jakiś sprzęt survivalowy (noże, scyzoryki), elektronika, tworzenie muzyki. Nie możecie znaleźć hobby? To może zaangażowanie w prace? Macie #!$%@?ą robotę? To może warto postarać się o inną (staże, szkolenia)? Brak kasy na szkolenia? To może warto dorabiać sobie w jakiś sposób?

Wiem wiem, łatwo to się ta mówi. Każdy z nas cierpi. Niektórzy z Was zapewne nie martwią się o pracę i zainteresowania tylko brakuje Wam drugiej osoby. Jedyne co pozostaje mi napisać to to, że przesyłam Wam pozytywną energię. Bądźcie cierpliwi, nie płaszczcie się za bardzo na loszki i może jakaś się trafi. A jak nie, to trudno :( taki nasz los #!$%@? mać
#tfwnogf #przegryw
  • 9
@wojciech1989: Dzięki za dobre słowo.Ale prawda jest taka że najważniejszymi przeszkodami dla nas jeśli chcemy mieć hobby są pieniądze i czas.Mógłbym robić wiele,ale co mi zostaje?Siedzenie przy kompie,chodzenie do toalety i z powrotem.Chciałbym mieć tą drugą osobę,z którą mógłbym gadać na masę tematów i robić to co chcę.A tak gniję w tej samotności.
@wojciech1989 Takie "kołczowe" #!$%@? trochę. Może coś powiesz o sobie? Jakie ty masz zainteresowania i pracę? Bo byle przegryw może pisać takie rzeczy, siedząc w piwnicy z jedną ręką w gaciach.