Wpis z mikrobloga

Jestem z dziewczyną ponad 2,5 roku oboje 25 lat przez ten cały czas jak ze sobą jesteśmy ani razu nie nocowalismy u siebie. Ani razu. Ja chcę, ale różowy nie. Jej argument to "bo nie". Z rodzina nie byloby problemu o spanie, bo sami czasami smieszkuja, zebym został u nich na noc, ale rozowy twardo nie
Różowe, czy Wy jesteście takie nieśmiałe czy po prostu taki charakter mi się trafił?
#pytanie #rozowepaski #pytaniedorozowychpaskow #logikarozowychpaskow #przegryw #zwiazki #codziennysynbozy
  • 64
@MarkusJot2: najlepiej w takiej sytuacji zacząć się dystansować i podkreślać coraz mocniej że chyba nie chcesz być w związku. Dziewczynom często odwala gdy tracą coś czego są właścicielami. Ale ogólnie i tak nie warto bo pewnie to dziewica i zamiast seksu będzie #!$%@? do czasu aż się nauczy.
@FeyNiX: Pomyliłam się. Jednak 18-24, potem wzięliśmy ślub, a i tak do dziś, chyba z przyzwyczajenia mówię tacie o niektórych sprawach. Ma bardzo silną potrzebę sprawowania kontroli. No bałam się. Byłam na jego utrzymaniu przez całe studia, potem zaczęłam z nim pracować.
@TheKa: jak już po ślubie jesteś to mocno szanuje co nie zmienia faktu ze trochę to dziwne a twój chłop godny podziwu ze nie miał nic przeciwko bo to nie jest normalne, o ile do 20 można jeszcze zrozumieć tak później już nie.
@FeyNiX: W tym roku już 4 lata będą. Mój mocno zakochany we mnie. Od samego początku jak tylko się poznaliśmy mówił, że ja jego pierwsza dziewczyna będę jego żoną. Też mieszkał cały ten czas z rodzicami.
@TheKa: no to jeszcze do przyjęcia co nie zmienia ze jest dziwne XD

Ja to 25 lvl i mieszkam z rodzicami ale gdyby mi przyszło u kogoś nocować lub zwłaszcza u mnie to problemu nie byłoby ;)

Fajnie mieć takie szczęście i zacząć jak i trzymać się jednego związku a nie co rok inny jak to niekiedy bywa
@FeyNiX: Rodzice mojego męża od początku nie mieli nic przeciwko nocowaniu, za to moi nie patrzyli na to pobłażliwym okiem.
Fajnie, nie powiem, że nie ;) Z początku nie wierzyłam w to co mówił. Bałam się, że znudzę mu się albo będzie chciał zobaczyć jak to jest z inną. Większej pewności nabrałam po 1,5 roku dopiero.
A Ty ile związków masz za sobą?
@TheKa: jeden i skończony porażka a od 5 lat nic ( ͡° ʖ̯ ͡°)

No i Twoi rodzicie jednak uważam maja chyba staroświeckie poglądy. Tez takie osoby znałem
@TheKa: u mnie w dalekiej rodzicie była taka babcia która nie mogła przetworzyć ze jej wnuczka już mieszka z chłopakiem a jeszcze ślubu nie maja xD

Co do reszty to mam taka nadzieje jednak z roku na rok ja tracę i nie chodzi o brak zainteresowania tylko żeby znaleźć przynajmniej normalna bo jedna pół roku poznałem ale miała bordera czy coś i takie jazdy ze aż mnie psychicznie wykończyła jednocześnie straciłem