Wpis z mikrobloga

O kurde to ja też powinienem zrobić zbiórkę bo mam jeszcze z 8k do spłaty. Najgorsze, że wszystko co brałem na raty to było dla moich siostrzeńców (tv, konsole, rower, telefony).
  • Odpowiedz
@Damianowski: Kurła, ja już w podstawówce, jak kupowałem od kolegi banknot 1$, zastanawiałem się, czy nie przepłacam dając mu kilka złotych xDD

Swoją drogą to naprawdę już na niskich etapach edukacji powinny być jakieś praktyczne lekcje ekonomii, które uczyłyby, że pożyczka to gunwo, zwłaszcza na towary konsumpcyjne i jeśli się nie ma miedzi, to się na doopie siedzi.
A nie cyk kredycik 30k i cyk Passacik, bo się muszę pokazać, a
  • Odpowiedz
@Xdomix123455: Może zamiast tworzyć zbiórkę, sprzedaj te ajfony samochód i inne pierdoły które nakupowałaś bez wcześniejszego przemyślenia. Weź się kobieto za robotę, albo chociaż narób dzieci, bo z tego co widzę to ci wychodzi - oczywiście żart, szkoda dzieci.
  • Odpowiedz
@Damianowski:

Zrozumiałam powagę swojej sytuacji, gdy zablokował mi dostęp do konta. Wtedy dotarło do mnie, że żadna ucieczka nie sprawi, że problem sam zniknie, mimo iż tak mi się wydawało....

Wydawało się jej, że problem sam zniknie xDDDDD
  • Odpowiedz
@karolina9090: o i #!$%@?, na dodatek jak jej się dupa zaczęła palić to zezwoliła na lądowanie zfrendzonowanemu orbiterowi xD
ona wygląda jak bohater zmyślonej historii zrodzony z chorej wyobraźni jakiegoś wykopka tworzącego pasty, a jednak to prawda xD²
  • Odpowiedz
@Damianowski: zwykła blond szmata która się pobawiła a teraz trzeba płacić(o ile to nie bait na łatwą kasę).

Nie wiem na #!$%@? to udostępniłeś i zrobiłeś zasięg...
  • Odpowiedz