Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
#perfumy @dr_love

Mirki, Dr_love,

Natknąłem się na autorski tag doktora tydzień temu. Przeczytałem wszystko. I czuję że chciałbym trochę poznać tego świata.

Od czego tu zacząć? Każda ze 100 opisanych dotąd opcji jest w jakiś sposób interesująca. Macie jakieś rady? Szkoda mi w ciemno tak kupować i zarazić się do tematu.
  • 13
@pieskiezycie Jedyna opcja to spisanie sobie interesujących cię propozycji, przejście się do Sephory/Douglasa (jeżeli mieszkasz w jednym z największych miast, to warto wybrać się do stacjonarnego iperfumy) i przetestowanie, co ci się podoba. Potem wchodzisz, np. na fragranticę, sprawdzasz rodzaj zapachu, który ci odpowiada, jego nuty i podobne do tego perfumy - dalsze poszukiwania będą dzięki temu łatwiejsze.

A, i nie kupuj nic w ciemno, wszyscy mamy różne gusta, więc nawet zapachy
@pieskiezycie: ja kupiłem trochę losowo kilkanaście próbek 1ml na iperfumy i z tego wybrałem kilka zapachów które mnie zaintrygowały. Dodatkowo, jak już wybrałem swój zapach, to przy zamówieniu dodałem do koszyka kilka próbek które opisywał doktor miłość, dzięki czemu wiedziałem mniej więcej czego się spodziewać. Ewentualnie możesz tak jak radzili inni iść do perfumerii stacjonarnej i powąchać te które cię zainteresowały, aczkolwiek przy jednej wizycie chyba nie warto próbować więcej niż
@pieskiezycie: w warszawie masz od groma ludzi z grupy perfumowe swiry na fb, mozesz u nich kupic odlewki po cenie ze sklepu i na spokoju sobie testowac w domu

A w sephorze jak dobrze zagadasz to mozesz dostac trzy probki 1ml, tylko musisz sprawic wrazenie potencjalnego klienta