Wpis z mikrobloga

#serwery #serwerownia #serwerdedykowany #serwer #vps #vpshosting #hosting #hostingwww #ovh #kimsufi #kvm #hyperv #windows #windowsserver #superkomputer #superkomputery #wykop #sprzedam #sprzedaje #webh #hekko #homepl #webdev #promocje #cybermonday #blackfriday #informatyka #komputery #linux #ubuntu #servermasterrace

Cześć Mirki,
ostatnio popadłem w pewne problemy finansowe, a posiadam wykupiony i opłacony do 2021 roku serwer dedykowany o wspaniałych parametrach, używałem go dla firmy - ale teraz, niestety muszę się go pozbyć.
Piszę tutaj, ponieważ zbytnio nie wiedziałem gdzie mogę to napisać.

Parametry:

2x Intel Xeon E5 (ł. 40rdzeni log.)
224 GB RAM DDR4 2400MHz
8 IPv4
8 IPv6
Fiber 20 Gbps
Lokalizacja Amsterdam - 0 pingu do UE
Windows Server 2012R2/2016 - klucz daje gratis, posiadam własny...

Serwer sprzedam naprawdę po taniości, - bardzo pilnie potrzebuje pieniędzy, jestem naprawdę w trudnej sytuacji.
Przyjmę płatności PayPal.
Chętni, proszę o kontakt. - PILNE.

Normalna cena miesięczna za serwer to około 4200 EUR. - tymczasem ja ten serwer sprzedam po taniości, nawet kilkanaście/kilkadziesiąt razy taniej - naprawdę PILNE! przydadzą się mi wszystkie kwoty, i oferty.
  • 9
ciekawi mnie historia rozwiązania które ten kloc miał obsłużyć że kupiłeś to z górka na parę lat :D


@Koliat: Dofianasowanie na projekt gdzie ten koszt był jednym z kosztów kwalifikowalnych i najpewniej też dlatego trzeba było opłacić go nawet na tak daleko do przodu żeby już się wykazać z kosztu i uzyskać refundacje. Jak to prawie zawsze bywa w takich projektach - sprzęt i usługi przestrzelone w kosmos :D
Cała ta