Wpis z mikrobloga

Serio, widziałem dzisiaj kolejkę wieczorem pod jednym z lokali pizzahut. To tam ta pizza aż taka dobra że kolejki stoją? Wiem że festiwal jest ale bez przesady. Podejrzewam że pizze mają tam w huuuy E. Albo wyprowadzcie mnie z błędu.
#pizzahut #pizza
  • 12
@kantek007: jeszcze widziałem na stronie że praktycznie każda pizza zawiera soję i substancje pochodne. Z racji że ostatnio wycieli mi tarczyce i biorę zastępcze hormony to musze uważać na to. To niech giną ( ͡° ͜ʖ ͡°) w ogóle myślałem że na miejscu tam robią pizze
@PikPak: przynajmniej ważne że znasz składniki tego ciasta( ͡° ͜ʖ ͡°) Teraz za każdym razem jak jem pizze mam niedosyt, w listopadzie bylem w neapolu i me serce krwawi jak mam jeść pizze polską., a z drugiej że tam najpyszniejsza margharita ever kosztuje 3 euro a u nas ze 25 zł XD
@PikPak: Damn, niezły pomysł. Szanuję. Jeśli dobrze jesteś obeznany w temacie to popróbuj z ciastem z zakwasu, tak jak prawdziwa Napoletana. Ciasto tam mają boskie, właśnie dzięki temu że jest na zakwasie, i pachnie chlebem.
@mirkobiniu Pizza sama w sobie jakaś cudowna nie jest ale jest fajną odskocznią od tych wszystkich pizzerii na jedno kopyto, do tego różne fajne kombinacje, których w większości pizzeri niema.