Wpis z mikrobloga

Mirki, dziś jedna drobnostka zrobiła mi dzień. Wsiadla mi do autka parka- gościu i kobietka (on grek ona turczynka, wiek + - 22-25lat). Czy nie podrzucę ich na pod klub, ale mają ograniczony budżet bo chcą wydać na taxi 10zl. Pomyslalem że. I tak nic się nie dzieje więc się chętnie przemieszcze w poszukiwaniu lepszego miejsca. Pogadaliśmy chwilę, dojeżdżamy pod klub i mówię że 10zl się należy. Grek daje wygniecione 100zl. Ni #!$%@? nie mam jak wydać, więc oddaje im banknot, i mówię że na koszt firmy i wszystkiego dobrego. Odwracam się żeby dać paragon a Pani już nachylona daje mi soczystego buziaka i pyta czy taka zapłata może być. Zbilismy piątkę, i wyszli. Przesympatyczny gest który zrobił mi wieczór #taxi #coolstory #czujedobrzeczlowiek #ocieplaniewizerunkutaksowkarzy

Ps. W obawie przed fiskusem- tak. Paragon mimo wszystko nabity na kasę ( )
M.....p - Mirki, dziś jedna drobnostka zrobiła mi dzień. Wsiadla mi do autka parka- g...

źródło: comment_XxGnUlRPdC6Rc25bG4PtfAYhOPV9ihKi.jpg

Pobierz
  • 54
  • Odpowiedz
@Max_Sop: Już widzę jak taryfiarz za 10 złotych startuje, a co dopiero podwozi jakiś małolatów do klubu i do tego jeszcze nie bierze hajsu xD
Przecież on by szybciej wziął te 100 złotych niż przewiózł za darmo.
albo biegał od taxi do taxi żeby rozmienić.

Jeżeli tak było na prawdę to zmień pracę bo na taxi nie zarobisz na darmowych przejazdach.
W sumie nie darmowy bo od tego przejazdu jeszcze podatek
  • Odpowiedz
  • 2
@Max_Sop duet grecko turecki wyruchał Cię na kasę a Ty się jeszcze cieszysz,
Ciekawe jakbys się zachował jakby na o to samo poprosił Seba i Karyna
  • Odpowiedz
Aha, czyli Grek miał stówę, za podwózkę (zakładam że wartą więcej) chciał zapłacić dychę, ale tobie wystarczył dotyk ust kobiety na policzku. Ładnie dałeś się załatwić, jeszcze paragon wystawiłeś to vat do zapłaty XD


@misund: To ten słynny mirek centuś.

Uważać, trzymać z dala od pieniędzy.
  • Odpowiedz
@Max_Sop: A jaki powinien być koszt za ich podróż? Pytam, bo jeżeli powiedzmy 30-50 zł to mogłeś im wytłumaczyć, że to banknot 100 zł a nie 10. A tak wsiądą do innej taksówki gdzie gość może już nie być tak uczciwy. Zresztą nie tłumacząc im tego i tak nie mają pojęcia jaką dla nich przysługę zrobiłeś. Mimo wszystko szacun.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@Max_Sop:

Grek daje wygniecione 100zl


Myślałem że historia skończy się tak, że grek myślał że to jest warte 10 zł a ty nie wyprowadziles go z błędu i wziąłeś stówe xd
  • Odpowiedz