Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Jestem z dziewczyną od 4 miesięcy. Wiem, że to nie jest kobieta mojego życia. Jest nam dobrze razem, ale nie widzę w niej partnerki życiowej. Wspominałem jej raz czy drugi, że nie planuję długiego związku, mówiła, że rozumie i liczy się tu i teraz. Ale ona ewidentnie na to liczy. Coraz częściej i coraz dalej wybiega w przyszłość. Widzę, że ona się bardzo mocno przywiązuje i na pewno zerwanie będzie dla niej bardzo bolesne (ma trochę problem z poczuciem własnej wartości). Jesteśmy razem szczęśliwi, praktycznie się nie kłócimy, ale wiem, że im dłużej to trwa, tym bardziej ją to zaboli i przez to czuję, jakbym postępował nie w porządku. Jak myślicie?

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Dodatek wspierany przez: Wyjazdy studenckie

Powinienem zerwać?

  • Tak, jak najszybciej! 81.0% (68)
  • Nie, skoro jest Wam dobrze - niech trwa 19.0% (16)

Oddanych głosów: 84

  • 6
Wspominałem jej raz czy drugi, że nie planuję długiego związku, mówiła, że rozumie i liczy się tu i teraz.


@AnonimoweMirkoWyznania: trochę dzban z ciebie. skoro nie chcesz z nią być to po co w ogóle ta zabawa w jakąś parodię związku? zaproponuj jej fwb, bo i tak nie chcesz zobowiązań ani odpowiedzialności, a ona przynajmniej będzie miała jasną sytuację i albo się zgodzi, albo sama cię rzuci XD
Wspominałem jej raz czy drugi, że nie planuję długiego związku, mówiła, że rozumie i liczy się tu i teraz. Ale ona ewidentnie na to liczy.


@AnonimoweMirkoWyznania: Wiesz, kobiety lubią mieć coś takiego, że liczą że facet się przy nich zmieni. Tak jest np. z odbijaniem zajętych facetów - liczą że może i do tej pory nie był chłop wierny, ale to właśnie przy nich nauczy się wierności.

ale wiem, że im