Wpis z mikrobloga

4-2-3-1 nie jest jest dla mnie w tym roku wybitnie. Najlepsi piłkarze tu nic nie pomogą jak ja tym ustawieniem w tym roku grać nie potrafię ( ͡° ͜ʖ ͡°) Najlepiej gra mi się starym dobrym 4-1-2-1-2(2) którego w zeszłym roku nie trawiłem, i pod to ustawienie chciałbym zbudować skład. Budżet +/- 450k, za nagrody w tym tygodniu powinna jakaś 100 jeszcze wpaść. Z racji tego, że w BPL bez hajsu na Kante Pogbę czy ikony nie ma się co bawić, zdecydowałem emigrować do serie A :)

Co myślicie o czymś takim? Wszyscy są na full zgrania - mam niewymiennego Rashforda za LW i chciałem go wykorzystać, w ciągu tygodnia-dwóch wymieniłbym go na Aguero (z Walkerem na PO byłby hyperlink i tez full zgrania).
Zastanawia mnie Dybala w środku - radzi sobie podobnie jak w zeszłym roku? Coś w `19 rzadko go widuję u rywali, a w 18 to był przecież jeden z lepszych ŚPO w całej grze. Podobnie nie jestem pewny Milinković-Savicia, jeszcze nim nie miałem okazji pograć ale u rywali #!$%@?ł mnie konkretnie więc pomyślałem, że warto dać mu szanse ( ͡º ͜ʖ͡º)

Ogólnie preferuję raczej spokojny styl gry, bardzo dużo podaję w środku pola, często moi CM mają okazję czysto uderzyć na bramkę zza pola karnego - poprawilibyście coś w tym składzie?

#fifa19 #fut
robertx - 4-2-3-1 nie jest jest dla mnie w tym roku wybitnie. Najlepsi piłkarze tu ni...

źródło: comment_xTK221tpRT5RBkKuP5XlvJJPhG0SaFec.jpg

Pobierz
  • 6
@michal-kobialka: Pewnie jest - ale ja swoją grę opieram głównie na pomocnikach, mają kluczowe znaczenie - im bardziej uniwersalni tym lepiej. A w BPL za bardzo nie ma z czego wybierać, jeżeli Kante i Pogbę odrzucimy to już całkiem bieda