Wpis z mikrobloga

chciałem dać trochę (nieproporcjonalnie dużo w stosunku do zarobków) pieniędzy na #wosp2019 ale odechciało mi się, nie dam nic chociaż zawsze coś dawałem. impreza przestała z mojego punktu widzenia mieć zbyt wiele z dobroczynnością, podczas przechadzki po centrum #warszawa zostałem w pół godziny napadnięty z 10 razy przez chordy insta pooblepianych serduszkami bachorów tylko dlatego ze nie miałem wszedzie tych ich (co najważniejsze) nalepek to sie kazdy krzywo patrzy. ta akcja juz dawno kuleje politycznie, zawiewa głupotą, sluzy do lansu, a wykorzystywanie wspolczucia oraz ludzkiej litosci przekracza juz dawno wszelkie granice, proponuje #wosp tagowac razem z #mamchoromcurke i w dupie mam ta solidarność, uzywajcie sobie wielkich słów, zbierajcie setki milionów zł, robcie focie i gratulujcie sobie nawzajem. ja pomogę innym na swój sposób bez robienia z tego wielkiego halo
  • 5
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@rosso_corsa: ok 11 jechałem metrem w kierunku Kabat i w jednym wagonie były już 2 ekipy zbieraczy i jeszcze 2 ekipy się dosiadały a na trasie od Wierzbna wymieniły się chyba 4 grupki xD
ta akcja juz dawno kuleje politycznie,

@rosso_corsa: została upolityczniona przez przeciwników

zawiewa głupotą

mógłbyś wytłumaczyć co masz na myśli?

sluzy do lansu

a co Cię to obchodzi własciwie, że ktoś się lansuje, skoro pieniądze wrzuca?

podczas przechadzki po centrum #warszawa zostałem w pół godziny napadnięty z 10 razy przez chordy insta pooblepianych serduszkami bachorów tylko dlatego ze nie miałem wszedzie tych ich (co najważniejsze) nalepek

nawet jeśli masz taki problem z
@rosso_corsa: sebiksy nadal zbierają? xD
Kiedyś mnie dziwiło dlaczego ludzie, którzy oferowali #!$%@? nagle w połowie stycznia zaczęli brać się za dobroduszność. Do momentu poznania osoby, która miała z wośp sporo wspólnego i wytłumaczyła mi, że w większości z takich puszkach znajdują linijki, pęsety itp. sprzęt xD