Wpis z mikrobloga

(AC: Odyssey - problem)

Od pewnego momentu, w trakcie rozgrywki mam mały problem, a mianowicie nie mogę spłacać najemników.

Za pierwszym razem ni stąd, ni zowąd w trakcie eksploracji terenu na pasku pojawiło się 3 tropiącycy najemników, nie dało się tego spłacić, mimo, że drachmy mam. Po zapłaceniu pasek minimalnie zszedł w dół, ale nic to nie dało.

Po oddaleniu się, od owych tropicieli, nagroda zostaje wycofana. Super, jednakże po czasie, nawet w trakcie zwykłej jazdy pojawia się ten sam problem.

Wcześniej nie miałem tego typu przypadłości, to jakiś błąd, czy po prostu tak musi być? Lvl 57 gdyby to miało znaczenie.

#assassinscreed #ps4 #xboxone #gry
  • 7
@EthanEN: mam 42 level i zawsze miałem opcję spłacenia najemników. Inna sprawa, że ja zwykle wolałem zabić zleceniodawcę, ale kilka razy faktycznie spłaciłem się od ręki. Odpalam mapę i tam płacę całość. Tor pościgu od razu robi się pusty.
@EthanEN Musisz popchnac questy z odysei. Czciciela nie da się spłacić. Jak rozwiazesz sytuację drogą Brazydasa albo Myrrine i pozbędziesz się czciciela wszystko wróci do normy. Chociaż ja coś tam #!$%@?, bo uwolnilem gościa rodzinę a ten i tak mnie zaatakował.