Wpis z mikrobloga

Miraski, na ile się wycenia wprowadzanie produktów w sklepie internetowym - pytam bo to akurat operacja do przeprowadzenia ręcznie. Jakieś stawki za 100/500/1000 produktów? Ale dobrze wiem ze swojej perspektywy że przecież czasem dochodzi edycja zdjęć, różnie złożone opisy itp.

#ecommerce | #sklepinternetowy | #sklepyinternetowe | #magento i #webdev też dodam bo powiązane mimo wszystko
Saeglopur - Miraski, na ile się wycenia wprowadzanie produktów w sklepie internetowym...

źródło: comment_Vjj58hcln1A1EcH62D1z0n5rHSFwFp3C.gif

Pobierz
  • 14
@Saeglopur: nie wiem, czy znajdziesz jakąś konkretna stawkę za produkt - to mocno zalezy od towaru, opisów konkurencji, tego czy potrzebujesz tylko krótki „techniczny” opis który da się skopiować czy też wymagasz kilku-kilkunastu zdań opisu długiego bardziej kwoecistego opowiadającego o cechach towaru. Do tego dochodzą zdjęcia - jeżeli trzeba je w jakikolwiek sposób edytować to też zajmuje sporo czasu. Jeżeli do tego masz trudny we współpracy edytor karty produktu na stronie
@zakoo: No właśnie stąd mój dylemat co proponować, może ktoś ma jakieś widełki za samo przeklepywanie, albo jaką godzinową tutaj przyjąć? Chciałbym mieć punkt odniesienia i móc to później urealnić :)
@zakoo: Chciałbym zautomatyzować :F Sprawa głównie rozbija się o zamknięte Sote.
@zakoo: @Zaithz: Jutro będę znać szczegóły ile tego jest i co realnie byłoby ograniczające w automatyzowaniu. Póki co koleś ze sklepu twierdzi że no nie da sie, po Sote jestem w stanie w to uwierzyć :D