Wpis z mikrobloga

Przed chwila zobaczylam jakis wpis niebieskiego o tym, ze jego dziewczyna jest ciasna i stosunek sprawia bol i widzialam odpowiedzi niebieskich, zeby rozpychal na sile, poboli i przestanie. Wpis chyba zostal usuniety, nie moge go znalezc, dlatego mam apel do niebieskich:
Nie robcie krzywdy swoim rozowym.
Jak cos boli podczas seksu, to znaczy, ze cos jest nie tak i trzeba przerwac. Jezeli dziewczyna jest ciasna i ja boli podczas seksu, to najpewniej sie stresuje i zaciska miesnie w pochwie, czesto bezwiednie. Zeby to minelo, powinna sie zrelaksowac, ale jak ma sie zrelaksowac, jezeli kazdy poprzedni stosunek wiazal sie dla niej z bolem? Nawet jesli juz uda sie w nia wejsc na sile i bedziecie mogli uprawiac seks, to kazdy stosunek bedzie jej sprawial bol. A skoro bedzie jej to sprawiac bol, to dlaczego ma kiedykolwiek chciec to robic?
Jezeli chcecie partnerki w lozku, ktora bedzie chetnie z wami uprawiala seks i bedzie chciala tez czasem poszalec, to zadbajcie o jej komfort i dobre samopoczucie. Sprawcie, zeby byla spokojna, wyluzowana i szczesliwa. Dajcie jej przyjemnosc z seksu, a ona wam odplaci tym samym.

Opieram sie w duzej mierze na wlasnych doswiadczeniach. Kiedy tracilam dziewictwo mialam duze szczescie trafic na niebieskiego, ktory dbal o moje dobre samopoczucie do tego stopnia, ze nawet jesli ja chcialam zaciskac zeby, bo bylo mi glupio, ze on nie moze we mnie wejsc, to on widzial, ze mnie boli i przestawal. Teraz wiem, ze jak boli, to nic z tego nie bedzie. Seks ma byc przyjemnoscia, a nie bolesnym obowiazkiem...

#seks #rozowepaski i niestety #logikaniebieskichpaskow ...
  • 91
@ffdgh: Moim zdaniem na 1 raz trzeba zapewnić dziewczynie kilka składników:
- bezpieczeństwo że jak wpadka to seba się nie zabierze i zostawi jej z bachorem
- znieczulenie % , np winko/miodzik
- tulaski, buziaki i inne czułości
- długa gra wstępna by dziewczyne przejęły prymitywne instynkty i straciła nad sobą kontrolę
- zrozumienie że jeśli ją zaboli to nie jest jej wina i że nie jest gorsza/facet się nie obrazi