Wpis z mikrobloga

Ale mnie #!$%@? to czepianie się reakcji ludzi. A to Duda źle napisał, a to Owsiak źle powiedział. #!$%@?, ludzie! Dzieje się szokująca tragedia, każdy ma mętlik w głowie, są emocje, panika wręcz. Serio czepiamy się słówek?? Oni nie mają tygodnia na przygotowanie oświadczenia, tylko komentują na gorąco. Wierzę, że nikt tu nie ma złych intencji, więc wypada po prostu się zamknąć w obliczu tej tragedii.
#wosp #gdansk
  • 22
@jamtojest: Moim zdaniem Prezydent nie napisał nic strasznego, Owsiaka jeszcze w całości nie słyszałem, ale obaj są osobami publicznymi i muszą odpowiadać za swoje słowa, żeby jakiś psychol nie podbił do Trzaskowskiego albo nie zaczął zarzynać pisowców.
@jamtojest Oczywiście że się czepiamy, bo ktoś nam wmawia jakaś głupia wersję zdarzeń

No chwila, umówmy się. Jeśli ktoś świadomie naraża inną osobę na śmierć, w dodatku przed sporym tłumem, przed kamerami i jeszcze robi to w imię jakiejś ideologii - no to #!$%@? normalny człowiek to nie jest. I nieważne kto znalazłby się na ostrym końcu noża - Kubica, Kaczyński, Stoch, Duda, Twój stary - szkoda każdego tak samo.

Ale jeśli
@jamtojest Zeby nie bylo, osobiscie nie cierpie PiSu, ale mam troche pretensje do Owsiaka. Moim zdaniem mogl sobie darowac te wycieczki polityczne.Ja rozumiem ze emocje targaja ludzmi, i ze to bylo spontaniczne wystapienie na zywo, ale od organizatora oczekiwalbym ze przed wejsciem na scene przysiadzie na 2 minuty, ochlonie i bedzie wypowiadal sie w bardziej zrownowazonym tonie. Zawsze szanowalem WOSP, nie skapilem im pieniedzy, ale ciezko nie odniesc wrazenia ze niestety Jurek
Dzieje się szokująca tragedia, każdy ma mętlik w głowie, są emocje, panika wręcz. Serio czepiamy się słówek??


@jamtojest: tylko ze oni sa w przeciwienstwie do nas ludzmi publicznymi i nie powinni dzialac pod wplywem emocji.
Od ludzi oczekuje sie ze wykanuja swoja prace spokojnie, chcialbys zeby sterowal samolotem pilot ktory jest spanikowany czy spokojny?
@jamtojest: Wydaje mi się, że jednak podkreślenie różnic poglądów (nic konkretnego ani osobistego) przez prezydenta, jest znacznie mniejszym nietaktem, niż zrzucanie winy za atak na obecną władzę i jakieś plastelinowe kukiełki.
. Wierzę, że nikt tu nie ma złych intencji, więc wypada po prostu się zamknąć w obliczu tej tragedii.


@jamtojest: oczywiście, że każdy ma swoje intencje za najważniejsze. Jeden na drugiego sączy jad i tyle. Doskonale widać to zarówno po "obozie" jednej jak i drugiej strony. W tym kraju nigdy nie będzie normalnie skoro jedni na drugich naskakują.