Wpis z mikrobloga

@AniolPanski: oczywiście, że nie jest to zabronione. Ja nawet w poście nie wypowiadam się o takich ludziach negatywnie, a raczej staram się okazać moje zaciekawienie, bo muszę przyznać, że jeszcze nikogo takiego nie spotkałem, a wiem, że tacy ludzie gdzieś są. Zastanawiam się, więc z jakich powodów nie lubią wospu/Owsiaka i kim są ci ludzie tak narzekający na organizację charytatywną. Czemu akurat na tą? Czemu nie chociazby na pajacyka?
@Calkiem_nowe_konto: moim zdaniem to robota służb specjalnych. Dzięki temu PISS odniesie 2 główne profity:
a) wyeliminowanie jednego z swoich największych wrogów w postaci Pana Adamowicza
b) próby zablokowania przyszłoroczniej Orkiestry z powodu niebezpiecznych incydentów
@TurboDynamo: ciekawe, bo celem organizacji charytatywnej powinno być pomaganie, a skoro przeszkadzamy w działalności, komuś kto tą pomoc niesie, to tak jakby działamy wbrew sobie.
O ile w uczciwość Owsiaka wierzę, to muszę sprawdzić z ciekawości jak wygląda budżet Caritasu. Bo faktycznie można zauważyć, że kościół (głównie rzymskokatolicki) mocno krytykuję WOŚP.
@Calkiem_nowe_konto: ok, kumam.

Jakie są poglądy pajacyka? Której opcji politycznej nie lubi pajacyk?
Nie wiesz? No, ja też nie. A Owsiak jasno się określa i politykuje przy każdej okazji, to nie każdemu się podoba.

Sprawa druga, niejasne rozliczenia spółek-córek czyli Złoty Melon, Ćwierć Mrówki, Mrówka Cała, Tabasco. Podpisywanie umów z samym sobą, zatrudnianie się i żony na wielu różnych stanowiskach, cała rodzina z zięciem obsadzona w kilku spółkach i wielomilionowe zlecenia,