Wpis z mikrobloga

@gfgfgfa: Jak nie wiesz, to wybierz najprostsze z oferty znanej uczelni, które nie brzmią jak żart. Niektórym robi różnice czy masz wyższe, a Tobie powinno zależeć, by mieć jak najwięcej czasu na własne dokształcanie się i zdobycie doświadczenia, bo studia same w sobie są gówno warte, a brane na serio - nawet szkodliwe. Moja rada brzmi - idź na dzienne by nie płacić, znajdź pracę i złóż wniosek o eksternistyczne zaliczenie
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Mystery_Man: no rzuciłam jedne #!$%@? studia żeby znaleźć pracę, ale pracy na zadupiu nie ma, więc póki ma mi kto pomagać w utrzymaniu to chciałabym jeszcze jakieś sensowniejsze studia zrobić xD
tylko najważniejsze pytanie co to w ogóle znaczy sensowne hmmm
Takie wydają mi się techniczne, ale z drugiej strony mam obawy, że bym się za cholerę na nich nie utrzymała i straciła kolejny czas
@gfgfgfa: tez przez rok studiowalem kierunek, na którym byłem z przypadku i nic w tym fajnego. najlepiej zbierz sobie liste kierunków, które choc troche Cie ciekawia, potem poodsiewaj te, z których potencjalnie moglabys dosyc łatwo dostać prace i sie zastanów.