Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Są osoby które mówią że życie singla jest lepsze, a nawet zazdroszczą. Prawda jest jednak taka, że jeśli nigdy nie miało się tego „nieszczęścia” by być w związku to nie ma porównania. Wiesz że oszczędzisz sobie wielu problemów, których ludzie doświadczają w związkach. Ale nie wiesz jak smakuje pocałunek. Nie wiesz jak to jest gdy ktoś patrzy na Ciebie z czystą radością. Gdy nie musisz uważać na każdą ekspresję żeby Twoja krzywa morda jakkolwiek znośnie wyglądała.

Życie wbiło mi w umysł słowa „zawsze będzie ktoś lepszy”, więc wszystkie wykształcone uczucia są zatrute słowami „byłaby szczęśliwsza z kimś innym”. I rzeczywiście, trafia się ktoś kto bez starania sprawia że jej oczy błyszczą w jego obecności. A ja zostaję, wbijając sobie to motto jeszcze głębiej do głowy.

Dlatego obecnie obrałem destruktywny tor, robiąc kroczek za kroczkiem w kierunku klifu, wiedząc że natrafię w końcu na podmuch wiatru który mnie z niego zepchnie.

Plus nie chcę umrzeć po kimkolwiek z mojej rodziny więc to też jakaś motywacja. ()

#przegryw #tfwnogf

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Dodatek wspierany przez: Wyjazdy studenckie
AnonimoweMirkoWyznania - #anonimowemirkowyznania 
Są osoby które mówią że życie singl...

źródło: comment_59us3yo7WV6kyRnZ8w2gNMJ4bzogpDLw.jpg

Pobierz
  • 10
@Overblazed: No to się mylisz, bo ja akurat np. zdecydowanie się ciesze, że jestem singlem. Na samą myśl, że trzeba zaczynać wszystko od nowa, przypominać o problemach związanych z tym i zapierdzielaniu, nie otrzymując często nic w zamian (nie chodzi o dobra materialne) - rzygać się chce.