Wpis z mikrobloga

Jutro o 6:10 mam wylot, odrobinę się stresuję ale czuję mega satysfakcję. Myślę, że będzie całkiem okej- harmonogram kursów językowych już ogarnąłem, mniej więcej wiem co będę robił i w jakim kierunku się rozwijał. No cóż, pozostaje mi tylko czekać na samolot!

Dla ludzi którzy ciekawi będą relacji młodego człowieka który wyrusza na północ będę dodawał do postów tag #ambovalensnor. Postaram się opisywać pierwsze wrażenia, główne różnice no i z biegiem czasu chętnie będę przyjmował do Was pytania.

#emigracja #emigrujzwykopem #norwegia
  • 20
@dzeykei: I ponownie dziękuję, zapraszam- może akurat uda się znaleźć coś co Cię zaintryguje.

@PMV_Norway: Nie nastawiam się na nic, nie wykluczam żadnej opcji. Zwyczajnie chcę spróbować opisać ten kraj i życie w nim z perspektywy "świeżaka", kogoś dla kogo się ten obszar dopiero otwiera. Jeśli będzie przyjemnie i się uda zbudować podwaliny pod dłuższy pobyt- chętnie, jeśli nie to mam różne inne drogi. Tak czy inaczej dzięki za te
@PMV_Norway: Spokojnie, unikam stawiania tak odważnych wniosków. Pod tagiem chcę właśnie opisywać to moimi oczami tak, by każdy mógł wyciągnąć własne wnioski- nie zamierzam tutaj nikomu niczego narzucać.

Co do Moss- w pełni się zgadzam, z tego co widziałem to w samym mieście również jest co robić więc myślę, że może mi się spodobać.