Mecz dnia moim zdaniem >>>
AO R1: Boulter d. Makarova 6-0 4-6 7-6 (10-6) - czyli jak można dwa razy świętować zwycięstwo :)

Fajna ta Brytyjka, naprawdę serducho do walki ma we właściwym miejscu. Jak Makarova wyglądała, że wykończy młódkę doświadczeniem i ograniem tak pod koniec trzeciego seta zaczęła się sypać nerwowo.

Ale najlepsze, że to właśnie Boulter utrzymała nerwy na wodzy. W tb gdy było 7-5 już zaczęła świętować, zapominając, że w trzecim secie jest super tb. Takie pomyłki mogą ładnie rozwalić psyche i równie dobrze Rosjanka mogła to wygrać, ale Brytyjka pozbierała się szybko i po chwili mogła się cieszyć po raz drugi z wygranej xD

#tenis
Pobierz gramwmahjonga - Mecz dnia moim zdaniem >>>
AO R1: Boulter d. Makarova 6-0 4-6 7-6 (1...
  • 4
@gram_w_mahjonga:

AO: supertiebreak (do 10 punktów) przy 6-6 w gemach decydującego seta
RG: do dwóch wygranych gemów w decydującym secie (czyli w nieskończoność, albo aż przyjdzie godzina 21:00 i będzie ciemno, mecz przerwany ( ͡° ͜ʖ ͡°) bo nie ma pieniędzy na lampy)
Wimbledon: przy 12 - 12 w gemach decydującego seta grany jest tiebreak do 7 pkt
USO: przy 6-6 w gemach