Wpis z mikrobloga

Mireczki co się denerwują, że ktoś się śmieje z śmierci. Nie wiem czym sobie Adamowicz zasłużył u was na tak duży szacunek, że się przejmujecie jakby umarła wasza rodzona matula. Co minute umiera X osób i jakoś wam to koło #!$%@? lata. Jego rodzina nie została z niczym, ma za co jeść i pić. Nie umierał na jakiegoś raka potworniaka co musisz znosić ból przez kilka miesięcy aby na koniec umrzeć więc nie rozumiem co w tej śmierci jest wyjątkowego. Śmierć jak każda inna, mnie nie śmieszy absolutnie. Śmieszy mnie natomiast ujadanie i dodawanie politycznej narracji do ataku jakiegoś #!$%@? na sądy Sebixa. Taki prezydent powinien się liczyć z tym, że nie każdy go lubi i zainwestować w jakąś ochronę.
Stawiam, że teraz Adamowicz będzie #!$%@? symbolem walki o lepszą Polskę przez platformę. To dopiero będzie hit do ciśnięcia beki przez cały rok ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#wosp
#gdansk
#adamowicz
  • 9
@wonsztibijski: a Ty jesteś od oceniania co kogo ma poruszać a kogo nie? Wielu mieszkańców miasta na pewno się zżyła z nim przez tyle lat rządzenia. Gdańsk przez te wszystkie lata się rozwija w dobrym kierunku, nie był pewnie idealny, szczególnie w ostatnim czasie kiedy zaczęły różne śliskie sprawy wychodzić, ale mimo wszystko był człowiekiem który dał się lubić, a tak jak już pisałem, dla wielu mieszkańców mógł być po prostu
@tomkol: Jestem w stanie uwierzyć, że 8 letnia dziewczynka jest zżyta ze swoim ulubionym piosenkarzem. Natomiast sytuacja w, której dorosła osoba jest tak zżyta z prezydentem miasta a nawet kraju jest dla mnie totalnie absurdalna.
Dobrym znajomym mógł być dla dobrych znajomych. Nie wiem czy wiesz ale nie możesz mieć znajomego, który nie ma świadomości o twoim istnieniu. Wyjdź z piwnicy.
@wonsztibijski: jest tak dlatego że Ty tak powiedziałeś? Może właśnie ty powinieneś wyjść z piwnicy i zobaczyć że ile ludzi tyle możliwych reakcji. To że Ty nie możesz czegoś pojąć lub zrozumieć nie oznacza że jest to głupie. Dobrym znajomym oczywiście nie było w dosłownym znaczeniu, co chyba każdy który umie czytać powinien to przyswoić.
@wonsztibijski generalnie chodzi też o to, że jakiś pospolity czubek właśnie brutalnie zamordował prezydenta półmilionowego miasta bez większego problemu na oczach setek ludzi. Myślę, że spora część ludzi jest zszokowana raczej tym faktem, a nie jakimiś emocjami w stosunku do obcej osoby