Wpis z mikrobloga

Jakie są wasze tzw. "red flagi" (niepokojące sygnały, coś co was odrzuca) podczas poznawania #niebieskiepaski?

Ja zacznę:

1. Mieszkanie z matką (nikt mi nie wmówi, ze normalny facet będzie chciał mieszkać z matka, jeśli nie ma swojego mieszkania oznacza, ze coś z nim nie tak)
2. Niski wzrost (poniżej 180, jeśli nie urosłes to sorry coś z tobą nie tak)
3. Tatuaże ( Nawet jak jest nieźle zrobiony, to po roku pewnie zgubi kolory. Poza tym to dziwne)
4. Nadwaga (Głównym zasobem faceta jest wygląd, więc jak nie potrafisz powstrzymać się od żarcia, to jak to świadczy o tobie, hę?)
5. Brak poczucia stylu (jeśli nie umiesz się dobrze ubrać i nie wiesz co jest modne to sorry coś z tobą nie tak) niestety to wielkie kłamstwo i naturalne piękno nie obroni się samo
6. Niski iloraz inteligencji/ bycie "wariatem” haha,ale jestem #!$%@?!!! lol lol chłopaki ale dobry melanz idziemy na dupy xD lmfao! xD)

Jakie są wasze propozycje?

#rozowepaski #zwiazki #tinder #pytanie #pdk
  • 42
via Wykop Mobilny (Android)
  • 7
@ogorkikiszone: mi tam nie przeszkadza jeśli koleś mieszka z rodzicami (to pewnie się zmieni z wiekiem), ale odrzuca mnie na pewno brak ambicji, jeśli ktoś zarabia 2k ale chce to zmienić to ok, gorzej jeśli komuś pasuje praca bez perspektyw i nie chce się rozwijać.. to chyba tyle XD a no i nie lubię zbyt owłosionych ciemnych facetów to takie moje dziwactwo bo niektórych to kręci XD