Wpis z mikrobloga

#szczecin czy znacie dziewczyny chętne na podawanie drinków (oczywiście topless) na imprezie rozwodowej? Płatne #!$%@?, do dogadania.
  • 65
  • Odpowiedz
@meshack: niby tak, ale nie przyszłyby nawet, jakby to było 2-3 facetów. Nie rozumiem z tą dyskrecją. Co za różnica czy pokaże się 3 facetom na raz, czy 3 jednego dnia w odstepach ? Natomiast wierze, ze im sie nie chce, chociaz to dziwne bo wolalbym drinki roznosic niz dac sie ruchac i #!$%@? gale ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
@zasadzka01 czego nie rozumiesz? Jak przychodzą do ciebie ludzie to przychodzą w konkretnej sprawie, tylko ty i on, zalatwiacie swoje i zostaje to między wami. Ani jedna ani druga się tym nie chwali, a nawet jeśli klient powie kolega, że był na #!$%@?, to i tak na ulicy nikt nie będzie wiedział, że to ty.
A na takiej imprezie? #!$%@? wie co się może wydarzyć.
Zdjęcia z twoją gębą latające na fb,
  • Odpowiedz
@meshack: no nie rozumiem, bo ide na #!$%@?, a potem ide z kumplami po miescie, widze ja, pokazuje palcem i mowie, ze to #!$%@? z roksy. i takich jak ja, ktorzy ja rozpoznaja jest dziesiatki.
  • Odpowiedz
@zasadzka01 jak dużo twoich znajomych pokazało ci palcem #!$%@?ę z roksy na ulicy? Podejrzewam, że podobnie jak mi - 0.
Jak wielu kolegów w ogóle chwali ci się, że chodzi na #!$%@??

A nawet jeśli to, cóż - ryzyko zawodowe, nie widzę jednak sensu robić sobie niepotrzebne problemy i zapewniać dodatkowa rozpoznawalność za 100 zł na grupowej imprezie.
  • Odpowiedz
  • 1
@soss kiedyś czytałem artykuł o takich imprezach (nie na stronach z opowiadaniami erotycznymi :p) i takie coś można załatwić z agencjami modelek, ale raczej po znajomości i na grube biznesowe spotkania. Organizacja takiego czegoś znacznie przewyższa budżet 400zl/h
  • Odpowiedz
@soss: wejdz na jakies maxmodels czy inne vipmodels co ogarnia hostessy. Ostatnio gadalem z hostessa na konferencji to mi powiedziala, ze dosc czesto dostaje oferty na takie eventy ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz