Wpis z mikrobloga

Siema!
Słuchajcie, nurtuje mnie to co dzieje się na social mediach, chciałbym poznać Waszą opinie na ten temat.
Opowiedzcie mi DLACZEGO, gdy wejdę na instagrama, na stronę główną, później przeczesujac instastory i tak wszystko co możliwe, spotykam/-y (głównie podbijam tu o instastory) masę stulejarzy którzy myślą, że jak wstawia zdjęcie klaty (tak swoją drogą - wyglądają w większości jak zdeptane pudełko po margarynie), WW czy tam Opla od ojca albo kolegi to poderwia wszystko, a jest wręcz przeciwnie. Nerwujace ponad wszystko jest to, że social media w głównej mierze służą do atencjoniwania się w większości naprawdę ładnych dziewczyn - co się okazuje puste jak flaszka wódki z minionego weekendu, dziewczyn które są wielce "ą" "ę" "Zadaj pytanie bo tego dawno nie było", dziewczyn które podnoszą swoje wybujale ego poprzez to, że jakiś stulejarz napisze jej, że chce się z nią spotkać, czy umówić - ale nie zapomnij o jednym tępa dzido, jarasz się i anenciujesz tym, że piszę do ciebie 4737475 facetów - tacy stulejarze żądają te same pytania, te same teksty i wszystko to same do 5 innych w tym czasie, a ty masz mokro w gaciach bo z minuty na minutę przychodzi na twój profil coraz więcej gości co wali se konia przy twoim zdjęciu i spuszcza ci się na pysk do ekranu telefonu..
#przemyslenia #socialmedia #instagram #atencjuszki #stulejarze #acta3usunacig
  • 9
@choochoomotherfucker osoby takie obserwowałem (atencjuszki) bo wstawialy ciekawe zdjęcia, nie chodzi o cycki, Dupe, czy twarz. Później na instastory 200 postów dotyczących spotkania czy tego jaka ona nie jest piękna, w głównej mierze o to mi chodzi, przykre, że ludzie zamiast wyjść na ulicę, poznać kogoś na imprezie, na mieście, to wola siedzieć na dupie i próbują wyrywać jakieś dupy z Ig których nawet nie znają