Wpis z mikrobloga

Ale mnie śmieszy jak polaczki sobie tutaj dyskutują na temat brexitu. Naprawdę jesteście żałośni. A zwłaszcza ci którzy mówią jaki to brexit nie jest zły bo coś tam, a w rzeczywistości boją się tylko czy nie będą zmuszeni #!$%@?ć z UK i ci wielbiciela WIELKIEGO tuska.
#brexit
  • 21
  • Odpowiedz
@kooliber: Więc wnioskuje że ty nie mówisz że brexit jest zły w związku z tym nie do ciebie odnosił się mój pierwotny wpis. Czym innym są imigranci, którzy głosują za wyjściem i zdają sobie sprawę z tego czy zmusi ich to do wyjazdu czy nie, a czym innym idioci którzy teraz rechoczą że brexitu nie będzie i dzięki temu nie będą zmuszeni #!$%@?ć.
  • Odpowiedz
@lewaq3000: Wiedziałem że lewacka biedota umysłowa potrafi mówić tylko w jednym języku ale nie spodziewałem się że nie potrafi sobie nawet wyobrazić istnienia elitarnej grupy osób mówiących w dwóch a nawet większej ilości języków.
  • Odpowiedz
@bialezyciaznacza: i jako Brytyjczyk wolales nauczyć się języka Polaczków, gdy mogels hiszpańskiego portugalskiego francuskiego włoskiego łaciny niemieckiego rosyjskiego greki arabskiego chińskiego japońskiego...
Przecież tak to nikogo nie strollujesz ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz