Wpis z mikrobloga

Kaczyński mówi, że PiS nie wystawi kandydata w wyborach na prezydenta Gdańska. Niby ładny gest, ale ciekawi mnie, co to za zagrywka.
W tak zwanym "obozie PiS", czy też "Zjednoczonej Prawicy" mamy przecież jeszcze partię Ziobry i Gowina, którzy Kaczyńskiego niezbyt się ostatnio słuchają, a którzy weszli z nim do Sejmu jako koalicja. Dla Kaczora teraz będzie na rękę, gdy Ziobro albo Gowin kogoś wystawią "nie po jego myśli".

To mogą być ciekawe wybory z ciekawą kampanią.

#gdansk #adamowicz #polityka
  • 29
@Ogar_Ogar: ja nie kształtuje opinii milionów Polaków i jestem zwykłym robakiem. Na mnie taka odpowiedzialność nie spoczywa za używanie ostrego języka. Nie posuwam się tez przy tym do napuszczania ludzi na kogokolwiek i dehumanizowanie ludzi. Najwyżej się na mnie mój rozmówca obrazi
Chces walczyć z hejtem to przestań udawać, ze go nie ma tam gdzie jest go najwiecej


@ZaplutyKarzelReakcji: Patrząc 3 minuty na twoje wpis to myślę, że mógłbyś zacząć od siebie.

Nie posuwam się tez przy tym do napuszczania ludzi na kogokolwiek i dehumanizowanie ludzi.


No nazywanie ludzi którzy lubią TVP dnem intelektualnym i największymi idiotami, to typowy język tolerancji xd
Poza tym tym ruchem wymogli to samo na PO


@poprostuzyj: Ludzie PO już w wywiadach przed ogłoszeniem decyzji PiS mówili, że ekipa Adamowicza powinna kontynuować jego pracę, ale oficjalnie nic nie ogłaszali - bo to nie czas.
@Arveit: PiS nigdy w Gdańsk nie wygra. Mieli szansę coś osiągnąć na jesieni, ale druga tura pokazała, że nie dadzą rady. Teraz mogą ugrać więcej na wycofaniu się z tych wyborów niż na samym udziale.