Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
cześć mireczki, taguję od razu #tinder #seks #zwiazki #kiciochpyta #przegryw (bo mimo swojego przegrywu co niektórzy wiedzę teoretyczną mają ogromną)
miałem w wakacje partnerkę seksualną, nie było to FWB oschłe z uczuć ani oficjalny związek - taka tam młodzieńcza miłość z seksem. wypaliło nam się wszystko we wrześniu, ostatnio stało się tak że piszemy ze sobą (w koncu relacja skonczyla sie przez zwykle ,,wypalenie'', nie poszlo o nic powaznego dlatego nie wczuwam się i nie wracam do przeszłości, ale nie mam też nic przeciwko żeby zamienić z nią parę słów). w sumie to bardzo chciałbym przeistoczyć teraz naszą relację w FWB, dziewczyna atrakcyjna, wiem że dla niej też taki jestem, do tego w sprawach łóżkowych super się dogadywaliśmy. teraz tylko jak się za to zabrać?
1. napisać jej czego oczekuję, żeby przemyślała sobie to na spokojnie i jeśli nie to tyle
2. zaproponować jakieś spotkanie pod pretekstem przypomnienia sobie tych czasów, i zdać się na pewność siebie, pocałować i próbować coś działać w tym kierunku
ogólnie pomysł numer 2 wydaje mi się lepszy, chociaż numer 1 będzie prostszy i nie mam niczego do stracenia
proszę o poważne odpowiedzi mircy ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Dodatek wspierany przez: Wyjazdy dla maturzystów
  • 15
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
Sposób nr 2. Zdecydowanie! Może też ma ciśnienie i jak się spotkacie to będzie szansa na seks. Później można ewentualnie porozmawiać. Tym sposobem już jesteś do przodu. Pisząc od razu w razie gdy nie będzie zainteresowana jesteś spalony.