Wpis z mikrobloga

#skateboarding #deskorolka
Cześć, chciałbym zacząć jeździć na desce. Samo jeżdżenie mam opanowane (już nawet zjezdzalem z nachylenia 5% na kostce XD) Problem w tym że mam jakąś starą dechę FILA i kółka się nie chcą kręcić. W wakacje smarowalem smarem, ale nic nie pomogło. Wymiana pomoże? Jaki to jest koszt, z jakich sklepów korzystać?
A teraz pytania odnośnie samej jazdy.
1. Uczyć się przez internet/yt trików czy lepiej jakieś zajęcia wykupić? Ile takowe kosztują?
2. Czy jakiś skate park w pobliżu Krakowa/w Krakowie? Wiem, że w parku Jordanowskim jest, ale to kilka ramp których i tak nie ogarniam.
3. Czy decha będzie ok, czy może lepiej kupić coś używanego? Na nowe szkoda mi $, wolę jakieś ubrania kupić.
Jedno dodatkowe pytanie:
Co uważacie o ubieranie się w Trashery, Championy itd. nie jeżdżąc na desce/jeżdżąc słabo? Interesuje mnie opinia ludzi, którzy jeżdżą na desce.
  • 16
@swango pozerskie... tzn? Uważam że sam styl był fajny, ale został przeruchany do potęgi. Tak samo jak Levi's, CK (zygam nim), Tomie Hilfiger i inne marki. Dziwne że tych pozerow nie stać na GUCCI, może dlatego że nie ma podróbek ahah
@swango Dziwne że tych pozerow nie stać na GUCCI, może dlatego że nie ma podróbek ahah

Szejker-Szejker: prędzej trafisz na fake gucci niż teachers
Ostatnio widziałem na basenie chlopaczka 12 lat w ori Gucci butach. Pozatym u mnie w szkole jedną ma fake Gucci, a druga ma ori.
@Szejker-Szejker a co do reszty to tak: 1. Mozna sie uczyc z neta, pewnie poznasz jakich skejtow predzej czy pozniej to od nich tez cos mozesz podłapac. Niby jest teraz moda na szkołki deskorolkowe, mozna wykupic zajecia z dobrymi skejtami , no ale to dosc drogie. Nie wiem jak w Krakowie, ale np w Wawie, Lesznie czy Poznaniu sa szkolki. 3. Nigdy nie slyszalem o deskach Fila, podejrzewam ze moze byc to
@Szejker-Szejker:
1. Uczyć się najlepiej z neta, samemu, podpytywać ziomeczków. Nie wykupuj lekcji bo to kompletne zabijanie zajawy, wgl te lekcje w deskorolce to jakiś paradoks jest dla mnie w dzisiejszych czasach, nie rozumiem tego może dlatego, że zaczynałem jakieś 11 lat temu
2. W kraowie masz mistrzejowice, jordana, teraz nowy park na lotników a z krytych spotów to pool forum (bowl) no i teraz w tą zime otworzyli na tauron
@Szejker-Szejker: A i deske to najlepiej na oleiksie wyrwać po taniości od kogoś kto kupił sobie zajebisty secik ale mu sie odwidziała deska po 3 wypadach xD jak coś to mogę Ci poszukać eloooo xD

Jak będzie ciepłej to napełnia wyjdę, ale to dopiero po 20 kwietnia, bo mam egzaminy do szkoły średniej i muszę się uczyć.
Nie przeszkadza Ci że mam 15 lat? ( ͡º ͜ʖ͡º