Wpis z mikrobloga

@7ujMejster powiedział spierdox na portalu ze śmiesznymi obrazkami który nigdy w życiu nie popełnił błędu i wszystko w życiu mu wychodzi.

Najlepiej ukamieniowac taką kobietę co nie? Nie ma prawa do szczęścia co nie?
A co jeśli jej ex zacpal się na śmierć?
A co jeśli jej ex bił ja i dziecko dlatego odeszła?
A co jeśli jej ex miał konto na wykopie?

Taka kobieta nie ma prawa być szczęśliwa według wykopka
  • Odpowiedz
@Notes: Wdowy to może 1% jak nie mniej samotnych madeczek, zacznijmy od tego. Druga sprawa to kobieta powinna umieć dobrać partnera - a biorą sobie sebixa po wyrokach i potem zdziwko, bo wyłazi z niego patus. Trzecia sprawa to jeśli nie jesteś pewna partnera to się #!$%@? zabezpieczasz, nie chce założyć gumy? No to nie ma seksu i koniec kropka.
W dzisiejszych czasach to trzeba być debilem żeby wpaść...
  • Odpowiedz
A co jeśli jej ex zacpal się na śmierć?

A co jeśli jej ex bił ja i dziecko dlatego odeszła?

A co jeśli jej ex miał konto na wykopie?


@Notes: no to mozna jej tylko pogratulowac trafnego wybory partnera na reszte zycia, cpun, damski bokser i przegryw. I teraz tez zle trafila, kolejny nieodpowiedzialny facecik ktory nie chce sie zajac obcym bombelkiem. Gdzie ta mityczna intuicja
  • Odpowiedz
@Notes oj tam, nie przejmuj się. Wszyscy wiemy, że je bardzo kochasz mimo tego, że nie jesteś i nigdy nie będzie prawdziwym ojcem tego dziecka () ważne, że wam się układa.
  • Odpowiedz
@woskrosenie A może rozstali się po długoletnim ratowaniu związku, dlaczego zawsze ma to być domyślnie wina kobiety, że samotnie wychowuje dziecko i to przyznaje? Masz jakieś szersze horyzonty w głowie? A w jaki sposób, to że był ćpunem albo ją bił i od niego odeszła jest kuźwa jej winą, wytłumaczysz mi, bo nie rozumiem?
  • Odpowiedz
@Notes

powiedział spierdox na portalu ze śmiesznymi obrazkami który nigdy w życiu nie popełnił błędu i wszystko w życiu mu wychodzi.


Najlepiej ukamieniowac taką kobietę co nie? Nie ma prawa do szczęścia co nie?

A co jeśli jej ex zacpal się na śmierć?

A co jeśli jej ex bił ja i dziecko dlatego odeszła?

A co jeśli jej ex miał konto na wykopie?


Taka kobieta nie ma prawa być szczęśliwa według wykopka
  • Odpowiedz
  • 12
@Notes dokładnie. Kobietom zazwyczaj nie przeszkadza jak mężczyzna ma dziecko z inną, ale dużo mężczyzn ma z tym problem. Szczególnie wykopki, co nigdy nie były w związku xD
  • Odpowiedz
Najlepiej ukamieniowac taką kobietę co nie? Nie ma prawa do szczęścia co nie?

A co jeśli jej ex zacpal się na śmierć?

A co jeśli jej ex bił ja i dziecko dlatego odeszła?

A co jeśli jej ex miał konto na wykopie?


@Notes: nooo tak masz racje to faktycznie powod zeby #!$%@? sobie zycie samotna matka i jej bachorami ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Notes: Bardziej chyba chodzi o to że mówi o tym dopiero jak już się spotkali a nie wcześniej jak pewnie pisali na jakimś komunikatorze. Nie każdy ma chęć wziąć kobietę z dzieckiem i przez takie zatajenie faktów tracą tylko swój czas. I taka kobieta ma prawo do szczęścia i fajnego życia ale z osobą która to zaakceptuje. Gadania lokalnych spierdoxów to nawet nie komentuje bo im się wydaje że każda samotna
  • Odpowiedz
Taka kobieta nie ma prawa być szczęśliwa według wykopka prawda?


@Notes: Ma prawo ale ukrywanie dziecka i mówienie o nim na którejś tam randce jest zwyczajnie #!$%@?.
  • Odpowiedz
powiedział spierdox na portalu ze śmiesznymi obrazkami który nigdy w życiu nie popełnił błędu i wszystko w życiu mu wychodzi.


Najlepiej ukamieniowac taką kobietę co nie? Nie ma prawa do szczęścia co nie?

A co jeśli jej ex zacpal się na śmierć?

A co jeśli jej ex bił ja i dziecko dlatego odeszła?

A co jeśli jej ex miał konto na wykopie?


Taka kobieta nie ma prawa być szczęśliwa według wykopka prawda?
  • Odpowiedz