Wpis z mikrobloga

Wiele wykopków zarzuca innym niezrównoważenie psychiczne kiedy ktoś twierdzi że płacze po Adamowiczu.
Pewka,ja też go nie znałam,ale płaczę mimo wszystko. Dlaczego? Bo to na maxa bezsensowna śmierć(nie żeby jakakolwiek była sensowna). Poza tym same okoliczności tego wydarzenia, zdjęcia które wrzucał tuż przed, cieszył się, machał sztucznym ogniem, z głośników leciała piosenka o dzieleniu się dobrem, przecież to jests totalny mindfuck. Dla mnie to co się stało jest niepojęte. #wosp #wosp2019 #gdansk
  • 9
@przygarnijkropka nie no, to nie niezrównoważenie, tylko psychika delikatna jak u dziecka. Ale cóż, taki znak czasów. Dobrze, że się żadna większa rozróba nie szykuje, bo przy pierwszym wystrzale połowa takich ludzi zeszłaby na zawał, a reszta dostała tak potężnego PTSD, że żaden psychiatryk by ich nie chciał przyjąć.
@AurenaZPolski Myślę że gdybym zorganizował tak świetną akcję jak On to by płakał. Szczególnie że widzę efekty jego działań. (Jak byłem mały to leżałem w inkubatorze z WOŚPu, a jakiś czas temu miałem Holtera również ufundowanego przez WOŚP.)
@Tomek233 @przygarnijkropka @StaryTwojejStarej: fajne jest to śmieszkowanie ludzi chcących zniszczyć autorytet Owsiaka bo z jednej strony są oszołomy czerpiące ideologię z twittera, gazety polskiej, tygodnika sieci, czasem nawet tvp info i tych wszystkich narodowych telewizji z jutjuba a z drugiej strony są takie właśnie śmieszki, którym na pewno nie można zarzucić tego, że są oszołomami, ale z drugiej strony też przesiąkają ideologiami

a z drugiej strony są ludzie, jedni bardzo młodzi,