Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 5
Nie ma się czym chwalić, ale głupotę trzeba piętnować, Szczególnie własną. Zawsze klnę pod nosem jak oglądam co wyprawiają za kierownicą ludzie w filmikach typu stop cham. Tym razem to ja się zbłaźniłem i to w taki sposób że śmieje się sam z siebie. Miałbym jeszcze większą bekę gdybym nie musial nadstawić portfela. Najechałem na krawężnik przy skręcaniu w lewo, bo patrzyłem na wejście w zakręt zamiast na to czy skończył się krawężnik. ;) brzmi absurdalnie, po prostu za dużo gokartów i assetto corsa. powiecie "oddaj prawko". Odpowiem, zgoda, ale bez prawka nie wpuszczają na tory. Efekt? Felga pewnie do prostowania i malowania. Zobaczymy czy opona dalej trzyma powietrze. Oby tylko tyle. Tych co się boją jak wyjadę znowu na ulicę mogę jakoś powiadomić.

##!$%@? #nieumiemjezdzic #prawkozchipsow
Pobierz skyrunner - Nie ma się czym chwalić, ale głupotę trzeba piętnować, Szczególnie własną...
źródło: comment_x98OmdHJi57zpdkqSG0MqIwEV5BzfwoY.jpg
  • 9
Przeżywasz za bardzo. Daily zawsze jakiś fuckup się trafi. Dlatego jeżdżenie na naleśnikach i naciągach nie jest najbardziej komfortowe.
Opona strzeliła?
@skyrunner a bije ci? O tyle to IMHO nie problem. Przy niskiej prędkości to się raczej za dużo nie powinno stać. Rant to się toczy, ewentualnie szpachlą dorabia.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@WrAx: niby nic nie czuć ale nie musi bić by się nie udało już wyważyć. Miałem z 5 lat temu podobna akcje tyle że koleś mnie zepchnął na krawężnik bo nie popatrzył w lusterko przy zmianie pasa. Felga nie biła ale była do wyrzucenia. Zobaczymy jak tym razem.
No nie wiem jak nie bije powietrze trzyma to w mojej opinii jest ok. Myślę że parkingowką to tylko rant obtarles nic strasznego. Widziałem kiedyś, na tamten czas roczną A8 z dosłownie każdą felgą obdartą po prawie całym obwodzie. Ktoś się ładnie starał.